У ДВК на Дніпропетровщині журналісти знайшли бюлетені з підробними печатками (фото) | –

0

У день виборів в селі Новогніде Дніпропетровської області на дільниці номер 511 знімальна група «у» виявила два бюлетені з підробними печатками, які ймовірно, хотіли кинути у скриньку для голосування. Про це з місця події повідомив журналіст Кирило Вольний.

Бюлетені з підробними печатками Фото:

«На підвіконні знайшли 2 порожніх бюлетені. З цілими відкріпними талонами. Печатка дільниці підробна. Бюлетені, скоріш за все, підробні. Складаємо акт. Чекаємо на поліцію. Здається, хтось хотів вкинути їх у скриньку, але ми просимо всіх вкидати по одному бюлетеню й уважно контролюємо цей процес. Тому, думаю, що відлякали зловмисників», – розповів він.

Фото:

На місце події приїхала слідчо-оперативна група. Наразі складається протокол.

Фото:

Зазначимо, у день місцевих виборів-2020 майже в усій Україні працюють офіційні спостерігачі “Стоп корупції”. Вони фіксують порушення виборчого законодавства, звертаються до ЗМІ та правоохоронних органів.

Журналісти однойменного проєкту журналістських розслідувань теж стежать за процесом та інформують про найбільш кричущі випадки під час волевиявлення громадян.

Коментарі

Читайте також:  Артем Компан – коррупция или профнепригодность? Как директор «Е Энергия» годами загонял страну в «искусственные» газовые долги, а теперь пытается пролезть в «Нафтогаз»

Залишити відповідь