Ігор Молоток – проблема смороду від спиртзаводу в Конотопі буде вирішена (документи)

0

Про це повідомив народний депутат Ігор Молоток на своїй сторінці в Facebook:

“Сьогодні отримав дві відповіді на свої депутатські звернення стосовно смороду у Конотопі. Мінагрополітики зазначає, що переадресувало мої запитання Державному концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, якому підпорядковується Попівський спиртзавод.

Держспоживслужба повідомила, що було проведено ряд заходів, в результаті яких направлені пропозиції керівництву заводу, та притягнуто до адмінвідповідальності директора.

Сільського голову Попівки зобов’язали надати техніко-економічне обґрунтування побудови локальних очисних споруд для села, або ж підключення Попівки до каналізаційних мереж Конотопа.”

Також народний депутат Ігор Молоток зазначив, що – “Результати, я би сказав, очікувані, але не ефективні, тому продовжую працювати над конкретними шляхами вирішення проблеми. Як я вчора вже відповідав адмінам однієї з конотопських груп, шляхів позбавлення Конотопа від смороду є три: закрити завод, звичайно, у законний спосіб через суд, знайти речовини для нейтралізації неприємного запаху і збудувати нову каналізаційну систему для Попівки.

Якщо піти першим шляхом, то виникне нова проблема – житловим будинкам не буде куди скидати стоки, бо каналізація належить підприємству.

Це не вихід, тому наразі працюємо над тим, щоби знайти безпечну «хімію» для нейтралізації запаху, розробити проект окремої каналізаційної системи для багатоповерхівок, а наступного року вже приступити до її будівництва.

Це дозволить позбутися проблеми назавжди.”

Читайте також:  Counter-Strike: A Legacy of Precision and Teamwork in Gaming

Залишити відповідь