Кімнатні рослини та забобони, або які квіти краще вдома не тримати

0

Усім привіт! Сьогодні я хочу поговорити про містичну складову у виборі кімнатних рослин, а саме про пов’язані з ними прикмети і забобони.

Про забобони

У сучасному світі все зав’язано на енергетиці, тому що цією характеристикою володіє кожна сутність на планеті. У зв’язку з тим, що енергетика поки що недостатньо вивчена сфера, останніми роками на людство дедалі більший вплив чинять астрологічні прогнози, місячні календарі, пророцтва ясновидців і подібна до них містика та напівмістика.

Багатьох із нас лякає міфічний флер, що супроводжує ту чи іншу рослину, і ми відмовляємося тримати її в домі, хоча найчастіше ці забобони ґрунтуються на нічим не підтверджених вигадках. Я не закликаю вас вірити чи не вірити в них, я просто зібрав для вас кілька таких забобонів, а ви напишіть у коментарях, чи впливають прикмети і погана слава на вибір вами кімнатних рослин.

Рослини з поганою енергетикою

Я не надто вразлива людина. Для мене кімнатні рослини – це частина інтер’єру, що створює затишок і красу. Коли я тільки почав захоплюватися кімнатними рослинами, я став придивлятися до монстери, але мене попередили, що ця рослина – вампір, що поглинає позитивну енергію, і тримати її вдома не можна.

Як на мене, то поглинути монстера може тільки вміст гаманця, оскільки коштує вона недешево. Усі рослини вдень поглинають вуглекислий газ і виробляють кисень, а вночі, навпаки, поглинають кисень і виробляють вуглекислоту. І якщо у вашій спальні стоїть 2-3 монстери, ви, ймовірно, будете погано спати. Але це ж відбуватиметься і в тому разі, якщо біля вас буде багато будь-яких інших рослин.

До вампірів, які забирають як позитивну, так і негативну енергію, відносять і фікус. А ось ліани – плющ, хойю, традесканцію, сциндапсус, філодендрон і всілякі ампелі – не рекомендують тримати в будинку дівчатам, які хочуть вийти заміж. Усі ці рослини називають чоловікогонами. Але якщо у вас уже є друга половина, ви можете розслабитися: ці рослини допоможуть вам вити з чоловіка мотузки.

Читайте також:  Что такое отмывание денег и как это работает?

З приводу зрізаних квітів теж існують забобони: нібито не можна дарувати їх парну кількість, бо це – до смерті. Також вважається, що жовті квіти – до розлуки, але якщо вони включені в букет із квітами іншого забарвлення, то втрачають цю магічну властивість.

Кажуть, що якщо ваш декабрист зацвів завчасно або не зацвів взагалі, це обіцяє якщо не біду, то серйозні неприємності. Але цьому може бути й досить прозаїчне пояснення: ви переставили горщик або якимось іншим чином порушили біологічний цикл рослини.

Коли квіти в будинку погано ростуть або часто гинуть, це прийнято пояснювати поганою енергетикою, але в багатьох випадках справа в неправильному догляді або в повній його відсутності.  Любителям кімнатних рослин, яким ніколи не хочеться за ними доглядати, я рекомендую придбати сансевієрію, яка потребує мінімального і нечастого догляду.

Рослини-помічники

Алое нікому не нашкодить. Навпаки, це домашній лікар, і якщо за ним добре доглядати, листя в рослини буде соковитим, і ви завжди зможете приготувати з нього ліки, що гоять рани. Що краще почуватиметься у вашому домі алое, то краще буде всім домочадцям.

Деревоподібне алое

Товстянка приваблива тим, що потребує мінімального догляду і приносить у дім достаток. Хоча останнє твердження науково не доведене, забобонні люди стверджують, що чим більше на рослині листя, тим вищим буде фінансовий добробут господарів оселі.

Те саме стосується і бамбука: що швидше він росте, то, нібито, інтенсивніше ви просуватиметеся по службі. А оскільки бамбук росте дуже швидко, у вас просто не буде шансу не зробити кар’єру.

Щодо кімнатних троянд, то вони не тільки прикрасять ваш дім, а й забезпечать кохання і вірність вашого обранця. Вони не допустять зрад і невдач у коханні.

Читайте також:  Сколько стоит гидроизоляция пола: факторы, влияющие на цену

Орхідею взагалі вважають жіночим амулетом, що зберігає молодість, гарне самопочуття й оберігає від будь-яких негараздів.

Вірити в усі ці твердження чи не вірити – вирішувати вам. Людям властиво перекладати відповідальність за свої невдачі на сторонній вплив і таким чином виправдовувати власну бездіяльність, помилки чи прорахунки. Але правдою є й те, що не все в нашому житті залежить від нас, і якщо ми зуміємо хоч якоюсь мірою виключити негативний вплив, то, можливо, робитимемо менше помилок.

Отже, у вас є інформація для роздумів. А я прощаюся з вам і бажаю всього найкращого.

Джерело: Флористікс Інфо

Залишити відповідь