Код 95 в Польщі для українців: як отримати, ціна курсу, особливості навчання

0

В Польщі є безліч вакансій для водіїв-професіоналів з України до транспортних компаній для здійснення вантажо- або пасажироперевезень. Але для оформлення на роботу необхідно пройти навчання на код 95 та отримати сертифікат.

Отримати код 95 в Польщі: по потрібно робити

код 95Сертифікат код 95 в Польщі є обов’язковим для отримання далекобійниками. Для отримання водію необхідно:

  • Визначитись з автошколою, де він проходитиме короткий або довгий курс та проходити тести на код 95. Для цього необхідно скористатися інтернет-ресурсами і вибрати відповідну автошколу в тому чи іншому польському місті. Більшість українців вважають за краще проходити навчання у Варшаві. Також слід звернути увагу на те, що в деяких автошколах курси проходять російською мовою.
  • Пройти медичну комісію та психологічне тестування. Багато навчальних центрів пропонують свою допомогу із цим питанням.
  • Отримати профіль PKZ. Без цього цифрового профілю водія не зможуть зарахувати на курс і надалі зареєструвати на іспит. Отримати профіль можна у місцевому відділі транспорту виконавчого органу влади за місцем перебування заявника.
  • Подати заяву в автошколу, посвідчення водія, паспорт, фото, також надати квитанції про те, що вартість навчання була сплачена.

Ціна на код 95 для українців

Багатьох українців цікавить яка ціна код 95 на кожному ж курсів, а також вартість проживання. Конкретна вартість курсів у кожній автошколі відрізняється, крім того відрізнятиметься і вартість проживання, адже деякі навчальні центри пропонують проживання в хостелах, інші – у квартирах. Крім того, ціна код 95 залежатиме від курсу навчання – довгого чи короткого. Наприклад, довгий курс коштуватиме від 2300 злотих, короткий – від 700 злотих. Щоб уточнити конкретну ціну курсу, необхідно звернутися до менеджерів обраного навчального центру.

Читайте також:  Что такое криптовалюты, как они используются?

Особливості навчання на курсах

Додаткові курси код 95 необхідні для підготовки водіїв до виконання обов’язків щодо перевезення вантажів або пасажирів. Навчальна програма складається з:

  • Теоретичної частини. Заняття відбуваються як на комп’ютерах, так і у форматі лекцій.
  • Підготовка курсантів на віртуальному симуляторі. Заняття спрямовані на поліпшення швидкості реакції, адаптації до їзди за різних погодних умов та ін.
  • Практичні заняття. Проводяться з метою покращення їзди містом на вантажівці, зчеплення та розчеплення напівпричепа.

Залишити відповідь