Петля дверей фургона та напівпричепа

0

Коли робочі системи вантажного автомобіля виходять з ладу – це проблема. Пошкоджена фурнітура цього ж авто – проблема не меншого значення. Будучи невід’ємною частиною критої вантажівки замки, петлі, кріплення виконують свою функцію. Якщо їхня робота оцінюється як 100-відсоткова, то забезпечується безпека транспортування та збереження вантажу. Якщо процентність зменшується, знижуються і гарантії безпеки.

Петля дверей фургона та напівпричепа 190.5х47.5х3 мм у процесі роботи знаходиться під постійним на-вантаженням. До таких деталей пред’являються особливі вимоги. Насамперед звертають увагу на якість матеріалу. Неякісна деталь деформується від постійних механічних навантажень. Її властивості погіршуються від погіршення погодних умов. Агресивне середовище також вносить свій руйнівний внесок. Вибір слід зупиняти виключно на міцній і надійній деталі оптимальної товщини. Вона забезпечить необхідне кріплення. Важливо при цьому вибирати фурнітуру відповідно до параметрів автомобіля.

Відповідність петлі вимогам конкретного вантажного транспортного засобу забезпечує герметичність кузова. Запори та замки будуть надійними і, як наслідок, вантаж буде транспортуватися безпечно.

На міцність кріплення впливає складність чи простота монтажу. Чим він простіший, тим кріплення краще.
У темі фурнітури неможливо виділити важливість однієї деталі, а значення іншою применшити. Для повноцінного виконання вантажним авто своїх функцій – якісних перевезень з належним збереженням вантажу важливі всі види фурнітури. Відсутність на відчинених дверях петель або замку не дозволить їм зберегти вантаж, що перевозиться. Подібних прикладів незамінності фурнітури можна навести рівно сті-льки, скільки її визначено виробником конкретного автомобіля.

Сьогодні ринок автозапчастин бідним не назвеш. Що ж до якості продукції, що пропонується, то вона ви-кликає сумніви. Компанія «Комтранс Україна» пропонує купити фурнітуру для вантажних автомобілів хорошої якості. Уся продукція сертифікована. Залишиться визначитися з розміром та формою деталі, петель, зокрема. Петля збоку для вантажівки, фургона, причепа в зборі 154х56х4 мм не піді йде для ве-ликих полотн задніх дверей. Її призначення – зміцнення бічних порталів автофургонів. Деталь стійка до механічних навантажень, впливу вологи, витримує низьку і високу температуру навколишнього се-редовища.

Читайте також:  Вадим Машуров. Сколько бы вы заработали, если бы вложились в криптовалюты пять лет назад

Вибирайте найкраще. Деталь другого ґатунку не для Вас.

Залишити відповідь