Комплексна діагностика авто перед встановленням ГБО

0

Вибір та встановлення альтернативного виду палива на авто здійснюють відповідно до особливостей конструкції окремої моделі ТЗ, його технічних складових. За загальними правилами газ на авто монтують виключно на технічно справний транспортний засіб. Для цього слід записатися на діагностику для комплексної перевірки роботи окремих систем авто (роботу двигуна, якості випуску відпрацьованих газів, гальмівної системи, електроживлення тощо).

На професійній станції обслуговування Мотор-Газ вартість ГБО системи, її встановлення та діагностика включають також попередній «огляд» автомобіля на предмет виявлення несправностей. Попередня комплексна діагностика здійснюється безкоштовно (за умови подальшого проведення монтажу ГБО) відповідно до чіткого регламенту:

  • перевірка механіки мотора;
  • огляд циліндрів;
  • оцінка якості тормозної рідини;
  • визначення особливостей роботи акумулятора.

Також досвідчені майстри сервісу Motor-Gas визначають герметичність впускного колектора, вихлопну систему. Такі заходи виконують за допомогою якісного професійного обладнання – використовують димогенератор.

Сучасне устаткування для діагностики ГБО та ТЗ в цілому

Кваліфіковані спеціалісти проводять діагностику газобалонного обладнання, яке буде встановлено, а також комплексну перевірку авто за допомогою низки спеціальних приладів. Спеціалізовані стенди, різноманітне інноваційне обладнання, сучасні інструменти та комп’ютерне забезпечення слугують хорошою технічною базою для проведення якісного обслуговування, своєчасного виявлення навіть незначних похибок роботи механізмів.

Зауважте, що проводять діагностичні роботи за допомогою осцилографа Постоловського, відео-ендоскопа, димогенератора, рефлектометра, з використанням вузькопрофільних тестерів та інструментів лише досвідченні майстри з відповідними практичними навичками та теоретичними знаннями.

Спеціалісти “Мотор Газ” надають професійну оцінку стану транспортного засобу та допустимості монтажу ГБО. Така перевірка є важливим етапом не лише для тих, хто точно визначився з моделлю та типом нового устаткування, але й для автовласників, які лише оцінюють переваги монтажу додаткового обладнання.

TVpsv59I7MkDdOwZL6-Yxof2Dxb_ejVM5aDpt6YVKlAjfmR4I7eu75LzQLsB-k4LHsN3-8qavtcHCIAwzd-wEE9bgKEZiRXWj4nFw-jg5-bsEZhQjNXzOiDrcCIEkTqYNdw3Tjs1zF6rf1T-EoTaHow

Оформлення результатів перевірки

Читайте також:  Проєкт «Цивільна безпека» / Civil Safety Academy

За результатами проведення діагностики в Києві власники авто отримують акт з переліком проведених тестів та отриманими показниками. На базі такої інформації майстри з встановлення ГБО визначають допустимість проведення наступних дій для «доукомплектування» ТЗ. За наявності будь-яких похибок чи несправностей, рекомендовано відкласти монтаж ГБО до виконання ремонту чи заміни несправних елементів.

Залишити відповідь