“Контрабандист” Ілля Павлюк очолив компанію “Слуг” на місцевих виборах

0
Ілля Павлюк

Ілля Павлюк

Керівником виборчої кампанії партії «Слуга народу» на місцевих виборах став Ілля Павлюк, який також координує старих представників «Зе!Команди», що працювали в регіонах на минулих виборах.

Про це йдеться у статті «Української правди».

За даними видання, Павлюка називають тіньовим керівником всієї нинішньої виборчої кампанії Зеленського. Він є непублічним членом команди президента і допомагав йому ще на президентських виборах.

Джерело видання розповів, що Зеленський пропонував посаду Павлюку, однак той відмовився.

«Ілля не є якимось приходящим, він повноцінний член команди. Вова навіть пропонував йому якось формалізуватися, але він сказав, що в тіні йому буде зручніше», — сказав один з близьких соратників президента.

Крім цього, Павлюк має у Верховній Раді окрему групу нардепів «Слуги народу», яких намагався розпустити тоді ще глава Офісу президента Андрій Богдан із-за того, що запідозрили у лобіюванні інтересів олігарха Ріната Ахметова.

У минулому Павлюк був соратником депутата-комуніста Ігоря Калетніка. За часів екс-президента Віктора Януковича його називали «смотрящим» за митницею. Павлюк офіційно вважався його помічником в період з 2007 по 2011 рік.

Тоді Павлюка називали «королем контрабанди західної митниці». Він сам виходець з Чернівців та в своєму регіоні «вирішував питання» за переміщення вантажів через митний кордон України. ЗМІ писали, що хтось називав це імпортом, а хтось контрабандою в особливо великих масштабах.

УП зазначає, що крім Павлюка, місцевими виборами займаються перший заступник голови ВП Сергій Трофимов, голова партії Олександр Корнієнко та перший помічник президента Сергій Шефір.

Залишити відповідь