Про це ФАКТАМ розповіли співробітники медіа-холдингу Віктора Медведчука, до якого входять телеканали “112-Україна”, NewsOne та ZIK.

“Канал роблять найняті російські медійники, які займалися побудовою і нашого каналу. Проект робиться на гроші Столара під Пальчевського”, – розповідає співромовник видання.

Цю інформацію підтверджують і на телеканалі ZIK. “Проби та співбесіди відбуваються на базі нашого каналу – у Жовтневому палаці”, – ділиться один зі співробітників.

Андрій Пальчевський є власником клініки “EuroLab”, був громадянином РФ та кадровим військовим ЗС РФ у званні майора, балотувався у Держдуму РФ, але перебрався до України і отримав український паспорт. За часів Януковича, у 2010 році, нетривалий час працював заступником міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, регулярно відвідує канали Медведчука, бере участь в ефірах як політичний експерт, дає інтерв’ю.

Щодо його клініки відкрито кримінальне провадження про можливе приховування результатів аналізів людей на Covid-19 під час пандемії коронавірусу в Україні. Сам Пальчевський вже після отримання громадянства України неодноразово з’являвся на російському телебаченні, де серед іншого заявляв, що Україні та Росії треба “починати знаходити спільну мову”, що 2019 рік дає країнам “перспективу перезавантаження відносин” та їхнє “щасливе возз’єднання”. Він заявив: “Чим більше і грубіше ви будете лаяти Україну, тим далі ми будемо від нашого щасливого дня возз’єднання”.