Макс Сергеев: Если бы не регулярные обстрелы городов, большинство забыло бы, что происходит на фронте

0

Если бы не регулярные обстрелы городов, большинство забыло бы, что происходит на фронте

Мое подразделение почти никогда не появляется в СМИ. Специфика такова. Именно поэтому, появление на страницах WSJ – это событие. Цель – объяснить, почему все не так просто, почему нет существенного продвижения, почему та помощь, которую оказывает Запад сейчас, нам требовалась полтора года назад.

Далее текст на языке оригинала

Судячи з того, що мені написала журналістка, яка збирала матеріал і писала статтю, наша історія отримала великий резонанс. Ми всі маємо робити максимум, за для того, щоб впливати на ситуацію.

…Коли я тільки зʼявився у ЗСУ, пропонував свої послуги як журналіста. Зі своїм багаторічним досвідом, був впевнений, що стану класним воєнним кореспондентом. Мені відмовили. З часом ситуація почала змінюватись і прийшло розуміння, що публічність військових, відверті монологи та діалоги – це те що створює супротив потворним і неймовірно коштовним телевізійним марафонам, які змінюють реальність в очах мільйонів, розслабляють країну та, через те, роблять її слабкою.

Гарантую. Якщо б не регулярні обстріли міст, більшість з вас взагалі забула б про те що відбувається. Як це не дивно, але саме ці ракети та шахеди тримають націю у відносному тонусі.

P.S. У коментарях додам посилання на матеріал. Дещо з нього ви вже зустрічали на моїй сторінці, дещо стане новим.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь