Меблі для HoReCa – один з елементів успіху

0

Успішний розвиток готельного чи ресторанного бізнесу можливий за наявності вдалого поєднання таких складових, як високий рівень обслуговування, смачна кухня та стильний, сучасний і зручний інтер’єр, для створення якого потрібні правильно вибрані меблі. Погодьтеся, що звичайні столи, дивани навряд чи додадуть закладу презентабельного вигляду. Сучасні та стильні меблі для HoReCa (готелів, ресторанів і кафе) – це не тільки елементи інтер’єру, що надають приміщенню та закладу загалом статусності та стилю. Це ще й інструмент для створення особливої атмосфери, яку запам’ятають клієнти.

Важливість правильного вибору меблів для HoReCa

Правильно підібрані меблі для horeca не тільки підкреслять стиль вашого закладу, але й будуть впливати на його прибутковість і рентабельність. За допомогою предметів інтер’єру можна досягти таких цілей:

  • Створити атмосферу, яку клієнти запам’ятають і захочуть повернутися. Для цього потрібні зручні та затишні диванчики, крісла в ресторані чи кафе, функціональні столи та зручні ліжка в готелі.
  • Зробити перебування в закладі максимально зручним. Завдяки комфортним меблям перебування у вашому закладі для клієнтів буде максимально приємним. Водночас це стосується також і стільців, вішалок, барних стійок та інших елементів інтер’єру.
  • Зменшити витрати часу та сил на підтримування чистоти в закладі. Меблі створені спеціально для готелів і ресторанів легко чистяться, тому вони є більш практичними та функціональними.

Правильно підібрані зручні вироби навіть зможуть допомогти збільшити прибуток, тому що вони заохочують клієнтів залишатися довше в комфортному закладі та витрачати більше грошей. Замовити меблі для HoReCa можна на сайті компанії LORI, яка спеціалізується на виробництві якісних та екологічних предметів інтер’єру.

Як правильно вибрати меблі?

Меблі для вашого готелю чи ресторану – це важлива та доволі велика інвестиція, що, звісно, окупиться згодом багато разів. Але придбання меблів має бути обдуманим кроком, тому перед їх замовленням важливо чітко визначитися зі своїми потребами та врахувати такі моменти:

  • стиль закладу – меблі мають відповідати загальному дизайну;
  • очікувану кількість відвідувачів – меблів має бути достатньо, але й не забагато, бо їх доведеться десь зберігати, плюс це будуть вкладені гроші, які, фактично, не працюють;
  • свій бюджет – меблі для HoReCa можуть вартувати досить дорого, тому важливо раціонально підходити до їх вибору та комплектації.
Читайте також:  Вибір та нанесення рідких шпалер: переваги та техніка

Сьогодні у власників готелів і ресторанів є змога купити меблі для HoReCa як у спеціалізованому шоурумі LORI, так і прямо у виробника в інтернет-магазині з доставленням до вашого порога.

Вибираючи меблі для свого закладу, треба пам’ятати, що вони мають бути якісними, здатними витримувати великі навантаження, бути зручними й ергономічними для ваших клієнтів і персоналу, легко чиститися та бути простими в обслуговуванні.

Залишити відповідь