МВС Зеленського – “зброд блатних і шайка жебраків”

0

МВС продовжує радувати. Звільнений «чоловік Маші» Гогілашвілі дає слізно-агресивне інтерв’ю «Бабелю», де намагається виправдатися. Краще б не давав. Пацанчик не знає, що таке спецперевірка, не знає, чи проходив він її, не знає, чи має допуск до держтаємниці. Напевно, думає, що колись видали пістолет – то все пройшов.

Ще цікавіше, що за словами Гогілашвілі на нього в 2019 році був скоєний замах, «розстріляли автомобіль». Круто. Але чомусь у ЄРДР виробництва з цього приводу немає. І не було жодного галасу про замах на цілого заступника міністра. Згадайте, скільки було шуму при замаху на якогось Шефіра. А тут раптом жодного слова про замах на «чоловіка Маші». Що ніби наводить на думку, що жодного замаху не було. Так само як і особливих успіхів у боротьбі з наркоторгівлею. Як почалося з власноручного замазування графіті наркоторговців на стінах, так і закінчилося – лайтбоксами на вулицях, із гарним «відкатом». Втім, сумно, коли такі дивні громадяни стають заступниками міністра. Щось зовсім не те із системою.

Проте, найімовірніше, це лише перший з низки скандалів, які трясуть МВС Зеленського.

Особливо з огляду на кількість «напівпокерів», які пригрілися зараз у МВС. Наприклад, той же перший заступник міністра Євген Єнін – чи то «конторський», чи то «розвідник», чи прокурор, який видав у РФ добровольця Тумгоєва, але явно девіантна особа. Постить скрізь свої дивні фотографії та навіть замовляє хвалебні статті в інтернеті. Остання фоточка доставила.

Треба ж було додуматися напередодні забастовки поліцейських через злиденні зарплати вирядитися в масочку на тлі пафосного каміна в пафосному будинку? Дивний хлопець. Хоча, можливо, він просто радіє гарному «відкату» від контрабанди цитрусових на Одеській митниці? Там ДСР уже встигла відзначитись, як, втім, і на інших митницях. ДСР зараз явно хоче зайняти місце СБУ на контрабандних потоках. Ось Єнін і радіє.

Читайте також:  Петарди: веселий спалах та важливість безпеки

Інші ключові посади в МВС також віддані колишнім «конторським» із каламутним минулим. Як пишуть телеграм-канали, Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін займається ключовими корупційними схемами в МВС, які приносять голові відомства до 1 млн доларів на місяць. Як розповідають джерела у міністерстві, Єнін повністю замкнув на собі вертикаль управління ключовими структурами МВС, зокрема департамент стратегічних розслідувань, департамент внутрішньої безпеки.”

Людьми, які повністю підконтрольні Єніну, є голова департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Євген Пікалов, перший заступник начальника ДСР Олексій Єлхін та голова ДСР Валентин Копаєв.

Зокрема, Єлхін має карт-бланш на роботу за найсмачнішими напрямками тиску на бізнес — ліс, пісок, земля, тютюн, нафтопродукти, врізки в газо- і нафтопроводи, конвертаційні центри, гральний бізнес, а також держзакупівлі. Для роботи до кадрового складу ДСР залучаються лише екс-співробітники СБУ.

За нашими даними, з приходом Монастирського різко зросли «ставки» «зборів» з регіонів та окремих відомств, які вони повинні передавати на верхівку міністерства. Наприклад, якщо раніше обласний главк ДСР у Харкові чи Дніпрі мав доставляти до Києва 40 тис. доларів на місяць, то зараз ставки підняли до 70 тис. Питання прямо курирує Євген Єнін, кого не влаштовує — відразу отримує перевірку від департаменту внутрішньої безпеки і «вовчий квиток» на звільнення без права будь-яким чином повернутися до органів. За це, зокрема, відповідає Пікалов.

Цементування корупційних схем відбувається через жорсткий кадровий фільтр, який контролює радник Монастирського Єгор Бодров.

А ось що писали з приводу Олексія Єлхіна. «Нещодавно стало відомо, що «широко відомий у вузьких колах» співробітник СБУ Олексій Єлхін претендує на посаду першого заступника начальника департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Колегам із СБУ цей персонаж добре знайомий як великий любитель топових брендів та дорогих курортів. При цьому Єлхін ніколи не обіймав високих посад у СБУ, тому його розкішні закордонні подорожі та «красиве життя» в Україні викликають чимало запитань у товаришів по службі.

Читайте також:  Срочный перевод новостей: кому он нужен

Втім, на ці питання є цілком логічною відповіддю. Справа в тому, що Єлхін — своя людина для організаторів так званих конвертаційних центрів. Ще з 2008 року Єлхін почав працювати «спецкур’єром» для незаконних конвертаторів, неофіційно вирішуючи гострі питання із правоохоронними органами. Зокрема, про це говорять рішення Королівського районного суду міста Житомира на проведення обшуків в рамках кримінального провадження 2202000000000032 від 26.02.2020. злочинних спільнот (між іншим, щодо них РНБО та Президент готують відповідні санкції). Незважаючи на те, що всі ці факти задокументовані також службою внутрішньої безпеки СБУ,Єлхін продовжує почуватися цілком вільно.
Тепер спробуємо відповісти на ще одне, цікавіше питання — чиїм же протеже є цей «успішний комерсант» і чому він досі не вилетів із правоохоронних структур? І знову відповідь дуже проста — начальник департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Євген Пікалов і майбутній перший заступник начальника департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Горобець є однокурсниками Єлхіна по Академії СБУ, а також його кумами (!). Загалом, цілком чітко проглядається організована злочинна група, а тому Єлхін має всі шанси обійняти бажану посаду в Нацполіції.”

Втім, у керівництві МВС зібралося критичну кількість «каламутних конторських» і недоумкуватих девіантів на кшталт Гогілашвілі. Тож гучні скандали неминучі. А на тлі злиденних поліцейських закінчитися погано це може не тільки для Монастирського, а й для Зеленського.

Залишити відповідь