Як зібрати меблі своїми руками

0

Облаштування простору та його комфорт, будь то житло, офіс, торгове приміщення або навіть склад, залежить від того які меблі будуть використовуватися.

Всі меблі, які можна купити ділиться на кілька видів:

  • Корпусні
  • Модульні
  • М’які меблі
  • Меблі виготовлені за індивідуальним замовленням.

Найбільше користуються попитом меблі, виготовлені у фабричних умовах. В основному через свою невисоку ціну та величезний асортимент. Але такі меблі у багатьох випадках продаються у розібраному вигляді. І покупцям доводиться збирати її самостійно чи довірити це фахівцям.

У цій статті ми хочемо дати кілька порад тим людям, які вирішать самостійно збирати придбані меблі.

Якщо вдуматись, то за наявності креслення та комплектуючих зробити це нескладно. Але такий процес потребує хоча б мінімального знання технологій. Але якщо ви хоч раз тримали в руках викрутку або молоток, це вам буде під силу.

Отже, основні етапи процесу.

Для початку розпакуйте всі деталі, кріплення та меблеву фурнітуру, яка йде в комплекті. Порівняйте кількість деталей у наявності зі списком.

Перевірте наявність креслення або схеми збирання. Детально їх вивчіть. Деякі виробники не комплектують набори кріплення. Тому слід заздалегідь, перед збиранням, придбати все необхідне. Схема чи креслення мають бути зрозумілі та прості.

Також підготуйте необхідні інструменти – викрутки, рулетку, олівець, молоток. Можна скористатися електричним шуруповертом. У деяких випадках потрібні будуть дриль та свердла.

Далі слід перевірити збіг отворів для збирання.

Якщо ви збираєте меблі вперше і у вас немає досвіду в меблевій справі, то спробуйте спочатку зібрати щось невелике, наприклад ящик. Якщо вийшло, то можна приступати до більших конструкцій.

Порядок монтажу наступний – монтаж полкотримачів в потрібних місцях, завіси, напрямні для висувних ящиків, планки, елементи з’єднання самого каркаса, потім збирається каркас, дверцята і дзеркала. І останній етап – кріплення ручок для дверей та ніжок.

Читайте також:  Як не придбати підроблену горілку Фінляндія

Коли все зібрано і стоїть у потрібному місці, то можна вже встановлювати на свої місця полички та ящики. Якщо є декоративна фурнітура або її елементи, то як раз час їх встановити. Також можна регулювати висоту ніжок, якщо є така можливість, і навішувати ящики на свої місця, прикріпивши до стіни.

Як бачите, це не зовсім складно. Але якщо ви не думаєте шо впораєтесь смостійно то знайдіть майстра. Зазвичай, крамниці надають такі послуги.

Залишити відповідь