Нардеп Ігор Молоток: “Звіт Рахункової палати – порушення знайдені під час кожного третього аудиту”

0

Рахункова палата відзвітувалась за минулий рік на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати.Про це на своєму офіційному сайті повідомив Народний депутат України Ігор Молоток:

“Сьогодні на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати заслухали звіт Рахункової палати за минулий рік.

Не буду багато розповідати, назву лише декілька цифр і все буде зрозуміло: 607 млн. грн з 1, 5 млрд, виділених на ремонт місцевих доріг були використані неефективно, 740 млн грн – шкода завдана незаконними рубками деревини (за 2,5 роки), 20 млрд грн державний бюджет недоотримав (за 2,5 роки) через невиконання прогнозних показників від акцизу з тютюнових виробів.

Порушення знайдені під час кожного третього аудиту, за результатами відкрито 73 кримінальних провадження.

Найбільше порушень виявлено у медичній та соціальній сферах, взаємовідносинах держбюджету з місцевими бюджетами, управлінні об’єктами держвласності та матеріальним резервом.

Переконаний, що всім учасникам бюджетного процесу треба провести ретельну «роботу над помилками», якщо ми дійсно хочемо змін на краще”,

  • зазначив Ігор Молоток
Читайте також:  У КМДА витратили 40 мільйонів на сумнівні системи моніторингу довкілля | -

Залишити відповідь