Навіщо потрібно гідроізолювати терасу?

0

Гідроізоляція тераси спрямована на захист будівлі від зовнішнього прямого впливу вологи. Тераси, балкони, веранди насамперед страждають від атмосферних явищ і руйнуються під їхнім впливом.

Гідроізоляція забезпечить протистояння ультрафіолетовим променям, погодним та кліматичним умовам та перепадам температури, продовжуючи зносостійкість відкритих вуличних приміщень.

Успішного результату можна досягти завдяки вибору якісних матеріалів. Гідроізоляція буває різних типів, але експерти рекомендують використовувати рідку гідроізоляцію для проведення робіт у таких відкритих типах приміщень як тераса, веранда, балкон. Гідроізоляція підлоги тераси вимагає від підбору матеріалів таких властивостей як висока адгезія, еластичність та безшовність покриття.

Навіщо потрібна гідроізоляція тераси? Даний етап змушений і необхідний, щоб запобігти накопиченню вологи в тріщинах, що утворилися.

Відкрита форма тераси – це зовнішній елемент конструкції, що піддається цілодобово впливу атмосферних явищ. За відсутності робіт з проведення гідроізоляції підлогове покриття після короткого часу почне насичуватися вологою, внаслідок чого з’являться тріщини та протікання. Сучасні формули матеріалів дозволяють зробити правильний вибір на користь якості та надійності, які гарантує виробник не тільки для нових об’єктів будівництва, але й тих, що перебувають в експлуатації.

Також питання захисту від вологи стосується і балконів, оскільки вони мають більш тонкі стіни і особливо актуально питання гідроізоляції важливе для застарілих будівель, бетонні плити яких потребують додаткової уваги до зносостійкості.

До гідроізоляції балкона часто приділяється мало уваги, тому що в основному власники проводять роботи з тепло- та вітроізоляції.

На сьогоднішній день безліч гідроізоляційних матеріалів мають показники термозахисту і не тільки:

  • адгезія до більшості типів будівельних матеріалів дозволяє забезпечити безшовність покриття

  • стійкість до УФ променів, а також високі показники термодинаміки захищатимуть ваш фасад і в спеку, і в зливу

Читайте також:  Збираєтесь у відпустку?

На що варто звернути увагу, щоб спростити собі роботу і досягти найкращого результату:

  • сертифікати продукції

  • досвід та довіра клієнтів

  • легкість нанесення

  • терміни експлуатації

Враховуючи всі перераховані вище критерії відбору, вам не доведеться переплачувати двічі. А хороші якісні матеріали забезпечать вам довгу службу.

Залишити відповідь