Як вибрати хороший готель? – 10 порад щодо подорожей

0

Вдалий відпочинок складається з кількох факторів: людей, з якими ми їдемо, регіону та його туристичних принад, гарної погоди, вміння відірватися від повсякденних проблем. Є ще одна важлива річ – це готель чи пансіонат, де ми зупиняємося. Від його оснащення та обслуговування залежить, чи згадаємо ми з теплотою поїздку. Тож на що варто звернути увагу, вибираючи житло для відпочинку? Ми радимо.

Ось 10 головних речей, які слід враховувати, перш ніж вибрати готель:

1. Стандарт, зірки. Відомо, що готель нерівний готелі, навіть якщо він має однакову кількість зірок. Хоча система визначення стандарту закладу за кількістю зірок готелю є певним визначником якості, який можна знайти в ньому, ці стандарти можуть відрізнятися в різних країнах. Тому, обираючи готель, давайте перевіримо, що саме він пропонує, як обладнаний та які послуги входить у вартість. До речи рекомендуємо хорошій готель у Харкові https://vlaves-hotel.com/uk/

2. Розташування. Давайте перевіримо на карті (рекомендуємо подивитися на об’єкт на Google Maps), де саме знаходиться об’єкт – чи біля пляжу, чи недалеко від центру, чи біля виходу на туристичні маршрути. Хороше розташування часто економить час і гроші. Якщо ви плануєте подорожувати місцевим транспортом, обов’язково перевірте відстань до найближчої зупинки. Якщо ви плануєте доїхати власним автомобілем, вибирайте готель з легким доступом і безкоштовною парковкою для гостей.

3. Харчування. Чи пропонує готель харчування чи сніданок включений? Чи є у нього власний ресторан? А може, за невелику доплату можна замовити повний пансіон? Перед від’їздом дізнайтеся, чи смачна їжа (шукайте думки в Інтернеті) і скільки вона коштує – це також важливе питання з точки зору планування бюджету. Альтернатива – перевірити, чи є поблизу готелю заклади харчування чи ресторани.

Читайте також:  Чому не Садовий!

4. Фотографії, обладнання. Необхідно подивитися фотографії кімнат, але підходити до них варто скоріше на відстані. Буває, що фотографії на сайті трохи ідеалізовані і не відповідають реальності, яку вони там знаходять. Тому давайте уважно подивимося на фотографії, але також перевіримо, що думають інші про обладнання та стандарт готелю.

5. Ванна кімната. Це одне з найважливіших місць під час вашого перебування – від його оснащення і, перш за все, чистоти залежить задоволення від перебування. Якщо є можливість – давайте уважно розглянемо ванну кімнату на фотографіях, знайдемо думки інших відвідувачів цього готелю. Давайте також перевіримо, чи забезпечує заклад гостям рушники, готельну косметику  та інші готельні аксесуари  – тоді нам не доведеться їх брати з собою.

6. Готель для дітей. Це важливе питання, особливо коли ми подорожуємо з маленькими дітьми. Чи є в готелі зручності для сімей з дітьми? Чи підходить для найменших гостей? Чи легко дістатися з коляскою? Чи можна додати дитяче ліжечко та орендувати інші аксесуари для маленьких дітей? У ресторані готелю пропонують харчування для дітей чи є дитячі стільчики? Чи є місце для гри дітей всередині та за межами готелю (наприклад, дитячий майданчик)? І наостанок – чи всі ці послуги входять у вартість чи за них потрібно доплачувати? А може, готель пропонує сімейні пакети та знижки на проживання дитини?

7. Домашні тварини в готелі. Якщо ми плануємо взяти свого вихованця у відпустку, то ми повинні уважно перевірити, чи дозволяє готель розміщення домашніх тварин, чи є умови, на яких вони можуть проживати з гостями готелю, і чи не бере він за них додаткову плату.

8. Прейскурант . Ми повинні перевірити, які послуги пропонує готель за базовою ціною, а за які потрібно доплачувати. Чи включено сніданок? Доступ до басейну, тренажерного залу чи спа-центру оплачується додатково? Чи стягується додаткова плата за паркування для гостей, і це за проживання чи за ніч? Чи стягує готель якусь додаткову плату за зручності для дітей (наприклад, додаткове ліжечко) чи це включено? Проживання тварини оплачується додатково? Чи стягує готель депозит або блокує кошти на моїй кредитній картці? Це варто перевірити, щоб не бути неприємно здивованим при оплаті рахунку.

Читайте також:  Оприлюднено результати опитування про споживчі пріоритети українців через рік після початку війни

9. Wi-fi, інтернет в готелі. Якщо ви хочете отримати доступ до високошвидкісного Інтернету під час відпустки, давайте перевіримо, чи надає його готель. І що важливо – чи можна користуватися wi-fi тільки в холі готелю чи також у номерах. Це безкоштовно чи за додаткову плату? І чи дійсно це дозволяє вам вільно переглядати сторінки?

10. Зворотній зв’язок. Давайте шукати думки на незалежних, національних або міжнародних порталах бронювання – їм дуже довіряють і збирають рекомендації від тисяч користувачів. На цій основі можна точно дізнатися про сильні та слабкі сторони конкретного закладу, про рівень обслуговування, якість послуг та гігієну. Це обов’язковий пункт, який потрібно пройти при виборі готелю чи пансіонату для відпочинку.

Залишити відповідь