Найкращі турецькі серіали 2023 року, що варто точно подивитись

0

Найкращі турецькі серіали 2023 року, що варто точно подивитись

У 2023 році Туреччина подарувала глядачам безліч захоплюючих та неперевершених серіалів різних жанрів. Від захоплюючих соціальних драм до кумедних комедій, від захоплюючих кримінальних пригод до епічних трилерів. У цьому матеріалі “Кіно клуб” підібрав для вас добірку найкращих турецьких серіалів 2023 року, що вже вийшли.

1. Якщо сильно полюбиш

Рейтинг IMDb – 6.8

Цей популярний турецький серіал відкриває перед глядачем Стамбул, куди повертається Атеш Арджалі. Він стає генеральним директором великої компанії після смерті батька і бере на себе опіку над молодшими братом і сестрою. Йому вдається знайти няню, але приваблива Лайла Кекдал, на жаль, виявляється аферисткою, яка націлилася на його маєток.

Трейлер

2. Сім’я

Рейтинг IMDb – 6.5

У цій турецькій кримінальній драмі розповідається історія про сильне кохання, здатне подолати будь-які перепони. Аслан – член мафіозної сім’ї, яка діє під прикриттям мережі популярних клубів. Девін, психолог, зустрічається з ним у кабінеті, і, не дивлячись на професійні обмеження, вони впадають у закоханість один в одного.

Семья

3. Его – чоловікам не можна довіряти

Рейтинг IMDb – 6.1

Головна героїня цього нового драматичного серіалу – це зухвала та успішна бізнес-вумен Сібель. Вона має успішний бізнес, але особисте щастя залишає бажати кращого. Вирішивши, що хоче мати дитину, вона обирає привабливого Ерхана. Але коли вона дізнається про його борги, вона пропонує йому угоду, яка змушує їх провести разом три ночі.

Трейлер

4. Шахмаран

Рейтинг IMDb – 5.2

Цей короткий турецький серіал з елементами фентезі розповідає про Шахс, який переїжджає до міста Адана і дізнається про спільноту Мар, яка вірить у царицю змій. Його колишня дівчина працює на кафедрі психології, і вони разом виявляють, що місто приховує багато таємниць.

Читайте також:  Що нам сказали генерали

Трейлер

5. Любов під прикриттям

Рейтинг IMDb – 7.2

У цій турецькій кримінальній комедії розповідається про протистояння між злочинною організацією та правоохоронними органами. Агент розвідки Онур Карасу проникає в угруповання, щоб розкрити їх схеми, але його розслідування ускладнюється через його закоханість у рідну сестру одного з бандитів.

Сериал Под прикрытием делает досрочный финал! • Турецкие сериалы - новости, обзоры, рейтинги

6. Кравець

Рейтинг IMDb – 6.2

У цьому турецькому серіалі перетинаються долі Пейями, талановитого кравця, який страждає від депресії та закоханий у наречену свого друга. Це історія про любов, дружбу та вірність у світі моди.

Трейлер

7. Мене звуть Фарах

Рейтинг IMDb – 6.4

Цей цікавий турецький серіал розповідає історію нелегальної емігрантки, яка порушує закон, щоб врятувати свого сина. Вона працює у клінінговій компанії і намагається уникати проблем, але все ускладнюється, коли вона стає свідком вбивства.

Трейлер

8. Гюльджемаль

Рейтинг IMDb – 7.1

Цей серіал розповідає історію бізнесмена та дівчини, які випадково зустрічаються і згодом закохуються одне в одного. Їхня ненависть перетворюється на кохання, і вони вирішують боротися за своє щастя.

Гюльджемаль события в 1 серии нового турецкого сериала • Турецкие сериалы - новости, обзоры, рейтинги

9. Дивовижне кохання

Рейтинг IMDb – 6.2

Цей турецький фентезі серіал розповідає історію Кемаля, який прожив у світі понад сто років і хоче померти. Його життя змінюється, коли він знайомиться з молодою письменницею Харікою.

Трейлер

10. Створіння

Рейтинг: IMDb – 6.9

На основі знаменитого роману “Франкенштейн” Мері Шеллі лежить сценарій цього нового фільму. Студент медичного факультету, Зія, мріє знайти ліки від страшних хвороб і для цього проводить жахливі експерименти. Тільки ексцентричний доктор Ісхан підтримує його в цьому, і разом вони порушують всі норми, щоб створити щось неймовірне.

Трейлер

11. Fedakar

Рейтинг: IMDb – 7.7

Читайте також:  Как выбрать хороший онлайн курс по английскому?

Цей проект розпочинається з трагічної смерті Ешим в день її народження, коли вона дізнається про зраду свого чоловіка. Її брат Тарик, розлючений, розпочинає полювання на вбивцю, яким виявляється Сафер Йилдиз, і він вирішує викрасти сестру Сафера, Еліф.

Трейлер

12. Сапфір

Рейтинг: IMDb – 7.0

Центральний персонаж цього серіалу – Атеш Гульсой, турецький бізнесмен. Його дід наполягає на тому, щоб він одружився з донькою ділового партнера, але він вирішує укласти фіктивний шлюб з працівницею кухні, Ферайє Йилмаз.

Трейлер

13. Прощальний лист

Рейтинг: IMDb – 6.0

Тридцять років тому Аланур і Зія планували одружитися, але Зія раптово зник, залишивши лише прощальний лист. Тепер їхні діти, Мехмет і Аслі, зустрічаються і випадково закохуються один в одного.

Трейлер

14. Камінь бажань

Рейтинг: IMDb – 7.2

Сюжет цього серіалу розгортається в 1980 році під час кризи в Туреччині. Мустафа дбає про свою хвору дружину та доньку, але власник фабрики вимагає виплатити йому зарплату, що призводить до конфлікту.

Трейлер

15. Омер

Рейтинг: IMDb – 5.9

У цьому оповіданні Омер, служитель мечеті і викладач, несподівано закохується у Гамзі, незважаючи на різницю у віці.

Трейлер

16. Інше кохання

Рейтинг: IMDb – 6.9

Прокурор Лейла Гідіз переїжджає до столиці і розпочинає розслідування вбивства місцевого бізнесмена, до якого приєднується диктор новин Кенан Озтюрк.

Трейлер

17. Дике серце

Рейтинг: IMDb – 6.7

Цей серіал розповідає історію Ямана, який добродушний і чесний, виріс у бідності і допомагає безпритульним. Коли він зустрічає Руєю, він вперше відчуває справжню любов.

Трейлер

18. Королева

Рейтинг: IMDb – 4.9

Баскетболіст Атеш стає учасником скандалу, який стосується всієї його сім’ї. Чи зможе він врятувати свій шлюб та захистити тих, кого любить?

Читайте також:  9 вещей, которые нужно знать перед покупкой свадебного платья!

Трейлер

19. Хто сам упав, той не плаче

Рейтинг: IMDb – 6.3

Алізе Сонер вирішує вийти заміж за працівника автомайстерні Серкана, щоб довести своє право на власне щастя.

Трейлер

20. Актриса

Рейтинг: IMDb – 5.4

Світова відома акторка Ясемін веде подвійне життя – вона полює на чоловіків, які колись ображали жінок і дітей, і жорстоко розправляється з ними.

Трейлер

Ці серіали стали справжнім дарунком для глядачів у 2023 році, даруючи їм захоплюючі історії та якісний кінопродукт у різних жанрах.

Джерело: https://kinoclub.org/novi-tureczki-serialy-2023-rozmayittya-zhanriv-i-yakisnyj-kinoprodukt/

Залишити відповідь