Обійстя на 10 мільйонів: журналісти розшукали незадекларований маєток голови КСУ Тупицького

0

Як розмістити будинок на понад 200 квадратів, басейн та навіть ціле озеро на невеликій ділянці у 7,5 сотки? Секретами зонування міг би поділитись голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький, який просто об’єднав свій наділ із ще кількома у велике спільне обійстя. Щоправда, у декларації про це – анічичирк. Тож знімальна група «у» навідалась до Василькова під Києвом.

 

Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький задокументував ділянку у Василькові на Київщині. Її площа, згідно з декларацією посадовця, – лише 7,5 сотки, а вартість – трохи більше 68 тисяч гривень. Відповідно до реєстру нерухомості, землю між вулицею Дармостука й провулком Кошмана очільник КСУ придбав у серпні 2019-го.

Щоправда, ділянка, яку декларує Тупицький, не має окремого заїзду, натомість об’єднана ще з чотирма наділами в спільне подвір’я, де стоїть будинок на 211 квадратів, а також господарчі споруди, басейн, дитячий майданчик та штучне озеро. Загальна площа маєтку – 30 соток. А приблизна вартість сягає 10 млн грн.

Загальна площа обійстя 30 соток, а вартість – 10 млн грн Фото: скріншот

Частина ділянок та сам будинок зареєстровані на уродженку Донецька Ларису Ковпаченко. Однак на його подвір’ї «» зафіксував білий позашляховик, візуально подібний до БМВ Х6. Саме такий фігурує в останній декларації Тупицького.

«» нагадує: стаття 368-2 ККУ «Незаконне збагачення» передбачає кримінальну відповідальність.

Читайте також:  Кутузов Роман Владимирович. В Украине ликвидирован генерал-майор - командир "1-го армейского корпуса" "ДНР" (ФОТО)

Залишити відповідь