Оточення Зеленського купує дизельне пальне в РФ та заробляє на цьому велики гроші – Сеймур Херш

0

ТОРГІВЛЯ З ВОРОГОМ

На тлі шаленої корупції в Києві та коли війська США збираються на українському кордоні, чи бачить адміністрація Байдена фінал конфлікту?

Президент Байден з президентом України Володимиром Зеленським, середа, 21 грудня 2022 року, в Овальному кабінеті. / Офіційне фото Білого дому.

Український уряд на чолі з Володимиром Зеленським використовує кошти американських платників податків, щоб дорого платити за життєво необхідне дизельне паливо, яке підтримує українську армію у війні з росією. Невідомо, скільки уряд Зеленського платить за галон за паливо, але Пентагон платив цілих 400 доларів за галон за транспортування бензину з порту в Пакистані до Афганістану під час американської війни, що тривала десятиліття.

Також невідомо, що Зеленський купував паливо в Росії, країни, з якою він і Вашингтон перебувають у стані війни, а український президент і багато хто з його оточення здирали незліченні мільйони американських доларів, призначених на дизельне паливо. За оцінками аналітиків з Центрального розвідувального управління минулого року сума розкрадених коштів становила принаймні 400 мільйонів доларів; інший експерт порівняв рівень корупції в Києві з таким, що наближається до афганської війни, «хоча професійних аудиторських звітів з України не буде».

«Зеленський купував дизель у росіян за зниженими цінами», — сказав мені один обізнаний співробітник американської розвідки. «А хто платить за газ і нафту? Ми. Путін і його олігархи заробляють на цьому мільйони».

Мені сказали, що багато урядовців та міністерств у Києві буквально «змагаються» за створення підставних компаній (компаній прокладок) для експортних контрактів на зброю та боєприпаси з приватними торговцями зброєю по всьому світу, і всі вони забезпечують відкати. Багато з цих компаній знаходяться в Польщі та Чехії, але інші, як вважають, походять з Перськії затоки та Ізраїлю.

«Я не здивуюся, якщо дізнаюся, що на Кайманових островах і в Панамі є й інші, і в них задіяно багато американців», — сказав мені американський експерт з міжнародної торгівлі. Питання корупції було безпосередньо порушено Зеленським під час зустрічі минулого січня в Києві з директором ЦРУ Вільямом Бернсом. Його послання українському президенту, як мені сказав співробітник розвідки, який безпосередньо знав про цю зустріч, було взято з фільму про мафію 1950-х років. Вищі урядовці у Києві були розлючені через те, що вони вважали жадібністю Зеленського, тому Бернс сказав українському президенту, тому що «він брав більшу частку скинутих грошей, ніж йшла урядовцям».

Бернс також представив Зеленському список із тридцяти п’яти генералів і високопосадовців, про корупцію яких було відомо ЦРУ та іншим особам в американському уряді. Через десять днів Зеленський відповів на американський тиск, публічно звільнивши десять найбільш замішаних чиновників зі списку та не зробивши нічого іншого.

«Десять, яких він позбувся, нахабно вихвалялися своїми грошима — їздили по Києву на своїх нових мерседесах», — сказав мені співробітник спецслужб.

Залишити відповідь