Після перевірки якості пального на АЗС WOG Держпродспоживслужба проінспектує ще одну заправку | –

0

Активісти ГО «Стоп корупції» звернулися з черговою заявкою з проханням перевірити якість пального на АЗС «Mango». Це сталося після того, як житель Києва повідомив їм про нібито сумнівну якість пального. Про це повідомляє правозахисник Володимир Циганов.

Фото:

«Після нашого виїзду в п’ятницю на АЗС WOG почали звертатися люди з аналогічними проблемами та повідомляти про схожі ситуації на різних АЗС. Так, сьогодні ми подали одну із заяв від жителя міста Києва. У нього виник інцидент на АЗС «Mango», тож він звернувся до нашої організації за підтримкою, оскільки ми вже маємо досвід. Своєю чергу, ми допомогли написати заяву та подати її для того, щоб Держпродспоживслужба здійснила також аналогічну перевірку, як раніше на АЗС WOG», – розповів він.

Він зазначив, що зі схожою історією зіштовхнувся ще один активіст ГО «Стоп корупції», цього разу – на АЗС «Motto».Як повідомляв «» раніше, у Києві перевіряли якість пального на АЗС WOG. Зокрема, інспектори Держпродспоживслужби взяли зразки пального. Результати очікують наступного тижня.

Фото:

Коментарі

Читайте також:  Новая Каховка. Появилось видео последствий удара по мосту. Трупы кацапов везде. Мост не пригоден к передвижению. Видео 18+

Залишити відповідь