Пальчевський замовив у контори «рога і копита» свій мерський рейтинг — блогер

Кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський замовив у соціологічної служби «Інтер-акція» рейтинг, в якому «отримав 22,7% електоральної підтримки. Це вдвічі більше, ніж він має в інших рейтингах.

Про це у фейсбуці написав блогер Сергій Наумович.

«Схоже, що слідом за білбордами і лайтбоксами Пальчевський «освоює» і рейтинги)) Якась соціологічна служба «Інтер-акція» намалювала йому 22,7% електоральної підтримки)) (див. скріншот) Реально смішно) Написане на коліні опитування замовники пішов ЗМІ із сенсаційними заголовками «Пальчевський наздогнав Кличка», включилася ФБ-реклама», — пише блогер.


Рейтинг «Інтер-акція»

За даними telegram-каналу Тінь на тин, рейтинг обійшовся Пальчевському в 25 тис. доларів.

У той же час у свіжому соцопитуванні Центру Разумкова у Пальчевського всього 9%, а не 22%.


Рейтинг Центру Разумкова, опублікований 14 липня

«Центр Разумкова представлення не потребує, а от на сайті «Інтер-акції» в розділі «НОВИНИ» з осені минулого року маємо новини ТІЛЬКИ про те, як «Пальчевський наздоганяє Кличка»)) А-ха-хаааа) А в розділі «СПІВПРАЦЯ» вони про себе пишуть, що є не соціологічною службою, а «Ми – правильні лобісти!». Ретельніше треба, хлопці, як казав класик», — пише Наумович.

Пальчевський проводить чи не найбільшу масовану і агресивну передвиборчу агітацію. У цьому зв’язку блогер згадав, як в березні-квітні, у період паніки навколо коронавірусу, що належить Пальчевському клініка продавала тести по 500 євро: «Тепер може собі дозволити будь-яку передвиборчу кампанію. Так що чекаємо в найближчому майбутньому цифри в районі 146% підтримки))».

Добавить комментарий