Першин Юрій Едуардович, Аранчій Яніна Сергіївна. Мародери від «Valentino» в Держпродспоживслужбі Полтавської області

0

Ці два фото, натякають на дві України. Одна воює, рятує, допомагає, страждає, гине. друга – наживається, знущається над матерями військовослужбовців та краде, як в останню мить.

На фото екс працівники правоохоронних органів проводять чергову виховну роботу зі спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з питань алгоритму поведінки працівників у зв’язку суспільним резонансом викликаного побиттям в.о. заступником ГУ ДПСС Юрієм Едуардовичем Першиним працівниці, матері війсьвослужбовця прямо на робочому місці https://www.stopcor.org/ukr/section- suspilstvo/news-sluzhbovij-abyuz-na-poltavschini-nachalniku-derzhprodspozhivsluzhbi- zakidayut-pobittya-pidlegloi-scho-vidomo-27-04-2023.html

Відомо, що діяльність Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області знаходиться під контролем відставних поліціантів, а тому вони в черговий раз застосували свій улюблений механізм роботи це – погрози, залякування, фабрикування матеріалів, а крайнім разом пішли ще далі – погрожують     фахівцям Держпродспоживслужби можливими провокаціями зі сторони військовослужбовців Збройних Сил України. Що в голові у цих державних службовців важко зрозуміти, але вони мають переконання, що ЗСУ не боронить народ України, а може здійснювати провокації відносно покидька який підняв руку на жінку. Тому Корнійчук Артур Сергійович (на фото крайній справа) категорично наголосив на забороні спілкуватися з військовослужбовцями  та надавати останнім будь яку інформацію, пригрозивши, що організаційні висновки будуть зроблені негайно. Виникає питання, чим займаються у державному органі який відповідає за біобезпеку регіону відставні правоохоронці?

Для інформації «Біологічна безпека стан середовища життєдіяльності людини, при якому відсутній негативний вплив його чинників (біологічних, хімічних, фізичних) на біологічну структуру і функцію людської особи в теперішньому і майбутніх поколіннях, а також відсутній незворотний негативний вплив на біологічні об’єкти природного середовища та сільськогосподарські рослини і тварини, передбачає оптимальні умови , що виключають шкідливий вплив біологічних патогенних агентів на населення». Відповідь одна – грабують! І вони добре приуспіли скуповуючи елітні авто та нерухомість в період військового стану https://politica.com.ua/efir-novostej/127134-derzhprodspozhivsluzhba-korupc-yna-kloaka-ukra- ni-rectum.html

Читайте також:  Павел Присяжнюк: грандиозный схематоз и работа с рашистами

Звернувшись до відкритих джерел інформації маємо коротку біографічну довідку Першина Юрія Едуардовича та розуміння, що з законом та здоровим глуздом він ніколи не товаришував. Після закінчення Університет внутрішніх справ розпочав свою трудову діяльність у міліції комірником, але зрозумівши що там багато не вкрадеш став працювати у відділі боротьби з економічною злочинністю, де знову якось не задалось відразу був клієнтом Управління внутрішньої безпеки так як перебуваючи на посаді заступника начальника відділу по боротьбі зі злочинами в сфері земельних відносин УДСБЕЗ УМВСУ в Полтавській області у 2007 році за грошову винагороду організованим злочинним організованим групам, які займаються розкраданням вуглеводневої сировини з продуктопроводів, які проходять по території області. Крім того, був задокументований факт сприяння з боку Першин Ю.Е. представникам ТОВ “Одісея” (м. Одеса) в заволодінні шахрайським шляхом майном (олією) на суму 241000 гривень, що належала приватному підприємцю Тереховій Г.К. А у перерві зайняття злочинною діяльністю то влаштує п’яний дебош у відомчому санаторії, то не тверезим на службовому автомобілі тікав від працівників ДАЇ. Ось так за 22 роки служби змінив більше двадцяти місць роботи, на одному якось не сиділось чи то службова не відповідність, чи виженуть, чи фігурант кримінальних проваджень. Про створений ним та Яніною Аранчій інститут «смотрящих» знайомо далеко за межами Полтавської області. https://politica.com.ua/korruptsiya/120103- korupc-yniy-sprut-yan-ni-aranch-y.html А тому будучи людиною глибоко аморальною дозволяє собі безкарно розпускати руки. Та не роблячи буть яких висновків продовжує тероризувати тепер увесь колектив Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області що б якось себе виправдати. При цьому абсолютно зневажливо ставитися до військовослужбовців ЗСУ.

А що ж робила в цей день 24.05.23 року начальник Головного управління Яніна Сергіївна Аранчій? На перший погляд нічого поганого, проводила ділову зустріч з Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем. Але це тільки на перший погляд! Здається дивним факт, керівник державного органу Яніна Аранчій яка була свідком побиття своєї підлеглої, та не вжила будь яких лій як посадова особа, доклала максимум зусиль вигородити свого заступника, тим самим стала одним із співучасником злочину. Але це їй ніяк не заважає проводити теплу зустріч з головним омбудсменом країни. Ну мабуть Дмитро Валерійович не знає хто перед ним стоїть, але ми швидко виправимо цей недолік та направимо відповідний запит.

Читайте також:  "Уже святкує перемогу": активісти розповіли, як Пальчевський ліз п'яним в бійку в центрі Києва

Але найбільш цікавим є вбрання Яніни Сергіївни. Не будемо довго тримати інтригу:

  • Сукня-сорочка з бавовни та попліна з принтом Valentino – 3690 доларів;
  • Темно-синя шкіряна сумка-кросбоді PUFFY POUCH LORO PIANA – 64 787 грн
  • взуття Аlexander Mcqueen women’s quilted – 990 доларів

Конвертуємо в національну валюту – 243 000 грн. Добре так нарядилася Яніна Сергіївна на четверть мільйона гривень, коментарі як кажуть, зайві! Посадова особа, держаний службовець не може мати можливості одягатися у речі світових брендів як в морально так і в матеріально, елементарно це не дозволяє заробітна плата. Давайте не забувати, що середня оплата праці фахівців Держпродспоживслужби не перевищує 6-8 тис на місяць.

Перебування посадовця на державній службі має бути взірцем освіченості, фаховості, грамотності, бути компетентним у визначеній сфері, наділений особистими якостями людини: робота в інтересах суспільства, чесність, відкритість, та бажання вирішувати питання громадян, відповідальність та неупередженість. А, що ми маємо в діяльності посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, купу кримінальних проваджень, корупцію, розкраданням гуманітарної допомоги колабораціонізм.

Ось так пройшов робочий день 24 травня 2023 року керівництва Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області. Одні здійснювали тиск на колектив, інструктували та залякували, а інша хизувалася неправомірно набутими статками. І тому ті два фото, натякають на дві України. Одна воює, рятує, допомагає, страждає, гине. друга – наживається, знущається над матерями військовослужбовців та краде, як в останню мить.

Залишити відповідь