Під Києвом створили незаконне сміттєзвалище (ФОТО)

0
Зі сторони Чабанів і Новосілок поступово засипають яр біля місцевого кладовища і київського автодрому.
Під час відвідання цього місця 26 листопада були зафіксовані тракторці комунальних служб села, які при мені викинули з трактора сміття, зокрема і пластикові ящики. Очевидно, з розрахунку, що потім цей пластик загорнуть трактором.

Ще один трактор вилив на схил з деревами смердючу глиняну жижу і поїхав після появи фотоапарата. Крім того, таке ж сміття зафіксоване в мішках у лісі неподалік. А ще тут хтось навіть викинув залишки меблів, які, мабуть, теж загорнуть трактором.
Ще раніше інші свідки бачили тут роботу вантажівок, які завозили землю.
Ця місцевість – це межа трьох різних адміністративних ділянок. З одного боку, зі сторони кладовища, це територія сільради Чабанів і Новосілок. Автодром перебуває на території Києва, а ліс – це Боярська лісодослідна станція.
Землю загортають в яр, який найбільш ймовірно стосується сільради. Але з іншого боку засипаються дорослі великі дерева, які за деякими даними вже стосуються Боярської ЛДС. Плюс, самовільне знищення ярів – це перекриття природного стоку води у місцевий струмок, що може створити нові загрози.
Цікаво, чи підкріплені ці роботи хоча б якимись документами?
З іншого боку, зі сторони автодрому, в низині, ліс Боярської ЛДС, а також сам струмок Вита, який є малою річкою, був засипаний землею вже київськими комунальними службами. І підсипання, схоже продовжується. При цьому засипані прямо лісові дерева, які під тиском бульдозерів попадали набік.
Правоохоронним органам міста і області час уже звернути увагу на цю територію.

Залишити відповідь