План агента Єрмака розкрито: заарештувати Порошенка, щоб він не пішов на вибори

0

Здається, план агента Єрмака і портновської кліки такий. Заарештувати ПП, щоб він не зміг йти на вибори.

Медведчук «виводить на чисту воду» Зеленського, який всіх заїб@в, і набирає політичну вагу. Куплені телеканали працюють на це. Криза і карантин виснажили людей для протестів.

Вже хтось із зелених квакнув що вибори можуть перенести. А влаштувати перевибори президента простіше простого — Зєля внімає справедливим докорам Медв. і йде добровільно. Богдан і Портновські натякали на осінні перевибори. А люди мало того що виснажені фінансово, так ще й постійні переслідування активістів, волонтерів і військових додають роботи, і заважають згуртуватися.

Це я говорю про їхній намір, не більше, шанси не 100%, але нам треба бути єдиними. ПП підтримав Стерненка, а тві вже забурлив «нафіга!».

Адвокат Новіков сказав слушно — перевіряють реакцію суспільства і готовність захищатися. До речі, підтримку військових пуйло легко може нівелювати атакою, і все, військо зайняте своїми справами, а не громадськими. Вже не кажучи про армійські репресії і перестановки.

Читайте також:  "Правительство говорит об увеличении размера помощи громадам, но по факту она уменьшается" - Игорь Молоток:

Залишити відповідь