Провалений асфальт та численні порушення: у Києві — протест через будівництво чергового БЦ (фото)

0

22 квітня у Києві неподалік місцевості Протасів Яр відбувся протест проти чергової забудови. Місцеві жителі, представники громадських організацій «Стоп корупції» та «Стоп свавіллю», а також столичні депутати заявили, що на місці, де мав би зводитись житловий будинок, стартувало будівництво чергового БЦ.

Фото:

Мітингувальники відмітили, що бетонозмішувальні машини руйнують асфальт та наголосили ще на низці порушень на будівництві.

«Представники громадських організацій, а також жителі висловлюють свій протест щодо цього будівництва. Земельна ділянка дійсно перебуває у приватній власності. Проте на початку говорилося про те, що тут здійснюватиметься індивідуальна житлова забудова, а насправді зараз ми бачимо, що тут будується бізнес-центр. Нам стало відомо про порушення та про те, що вводять в оману як контрольні органи, так і органи місцевого самоврядування», – наголосив голова ГО «Стоп свавілля» Сергій Северин.

Фото:
Голова правління ГО “Стоп корупції” Ігор Бондарчук теж виступив з промовою Фото:

За його словами, на місці виявлено порушення щільності забудови, під’їзду пожежної техніки в разі аварійних ситуацій, техніки МНС.

«Ми знаємо також, що самі забудовники злочинним способом під’єднали собі електрику для того, щоб здійснювати будівництво. Так само ми припускаємо, що деякі працівники на цьому будівництві не працевлаштовані офіційно. Ми вважаємо такі дії протиправними та будемо звертатися до правоохоронних контрольних органів», – додав він.

Активісти також наголосили на тому, що техніка з будівництва руйнує місцеві дороги, а думкою жителів – чи хочуть вони бачити по сусідству БЦ, теж ніхто не поцікавився.

Фото:

На думку депутата Київради Ігоря Мірошниченка, проблема «полягає у «реформаторах» з Кабінету міністрів».

Ігор Мірошніченко Фото:

«Слуги народу» пишаються електронним кабінетом так званим, у якому в автоматичному режимі можна реєструвати дозвільні документи на будівництво об’єктів з незначним класом наслідків СС1. Ось вам, будь ласка, об’єкт з «незначним класом наслідків». Зареєстрований як житловий будинок, а насправді – багатоповерхівка», – сказав він.

Читайте також:  Агія Загребельська: «Не вірю в щирість ініціативи Зеленського щодо деолігархізації»
Активісти розгорнули польову кухню Фото:

 

Залишити відповідь