Різник, Ломага та інші представники львівської мафії

0

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

На нещодавньому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради винесли 8 питань щодо містобудівних умов та обмежень на реконструкцію нежитлових будівель котеджів у житлові одиниці – квартири. Мова йде про котеджі на вул. Незалежності, 64 в Брюховичах, які збудували біля озера «Плотіки» під виглядом розважально-відпочинкового комплексу. Ділянку з водоймою віддала в оренду на 15 років ТОВ «Сервіс» ще Брюховицька селищна рада, повідомляють Наші гроші. Львів.

На землі рекреаційного призначення мали збудувати оздоровчий розважально-відпочинковий комплекс. Орендар обіцяв впорядкувати водойму, зробити відкриті розважальні та спортивні майданчики, а також зони для відпочинку. Крім того, мали звести і одно-двоповерхові будинки для відпочивальників, адмінбудівлю та інше.

В результаті ніяких кортів і СПА-центру не з’явилось, зате збудували будиночки, які продавали як котеджі у комплексі Forest Park Club Resort.

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

Частина власників нерухомості, які придбали ці котеджі, тепер, як виглядає, звернулись до виконкому, аби свої нежитлові будівлі зробити житловими через нібито реконструкцію. Хоча, як повідомив на засіданні виконкому головний архітектор міста Антон Коломєйцев, жодної реконструкції насправді не планується. Тобто зміниться статус нерухомості із нежитлової в житлову.

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

Під час засідання вчора члени виконкому вирішили вивчити питання детально, в тому числі відвідати сам об’єкт в Брюховичах.

Згідно з інформацією на сайті міськради, заявниками є Роман Різник, Надія Різник, Давид Ломага, Мирослава Дроздовська, Оксана Лоневська, Іван Лоневський, Дмитро Ломага та Софія Ломага. Усі вони купили нежитлові котеджі в Брюховичах восени 2022 року, в основному у жовтні.

Ці люди є ріднею двох депутатів Львівської міської ради від «Європейської солідарності» – Олексія Різника та Юрія Ломаги.

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

Так, неповнолітні діти депутата Ломаги 15-річна Софія, 12-річний Дмитро та 12-річний Давид купили нерухомість у вересні та жовтні 2022 року. Крім того, котеджі придбали тесть та свекруха Олексія Різника – Лоневські Іван та Оксана, а також, найімовірніше, батьки Олексія Різника – Надія і Роман Різники. Щодо Мирослави Дроздовської – то вона має адресу реєстрації таку ж, як і дехто з дітей Ломаги.

Читайте також:  У ДВК на Дніпропетровщині журналісти знайшли бюлетені з підробними печатками (фото) | -

Львівська мафія. Різник, Ломага та інші - ОРД

Олексій Різник і Юрій Ломага є чинними депутатами Львівської міськради від партії «Європейська солідарність». Різник забудовує ринок біля стадіону «Україна» житловим комплексом з апарт-готелем і СПА-центром, а також очолює комісію містобудування у мерії.

Юрій Ломага у 2020 році потрапив у скандал через виселення людей із помешкання у Львові.

26 серпня 2022 року депутатам Львівської міськради Олексію Різнику та Юрію Ломазі дозволили перебудувати нежитлову двоповерхову будівлю в самому центрі Львова у житловий будинок.

24 грудня 2022 року стало відомо, що прокуратура остаточно програла в суді депутату ЛМР Різнику щодо землі на Липовій Алеї.

Залишити відповідь