Робота з картоном і папером

0

Усі ще з самого дитинства знайомі з такими матеріалами, як картон і папір. Ці універсальні матеріали вважаються найпопулярнішими і з кожним роком використовуються все більше і більше в різних сферах життя.

Різання картону і паперу лазером

Метод лазерного різання для паперу, картону або гофрокартону використовується в абсолютно різних сферах – сувеніри, подарунки, а також різні продукти рекламної ніші. У поліграфії не уявляють свою роботу без лазерних верстатів, оскільки якісно виготовити звичайнісіньку візитівку або листівку можна тільки з використанням лазерних установок.

Існує безліч різних способів для обробки картону та паперу, але саме лазерне різання має такі переваги серед інших, це:

  • відсутність контакту під час самого процесу;
  • найкраща деталізація замовлення;
  • короткий термін виготовлення;
  • якісні та рівні краї;
  • висока продуктивність і відмінні результати;
  • легке виконання завдань найрізноманітніших рівнів складності.

Картон, папір і гофрокартон після обробки лазером зберігають свою якість і отримують ідеально рівні форми, а завдяки безконтактній роботі лазера всі деталі, навіть найдрібніші, відмінно опрацьовуються і виходять без будь-яких вад і браку.

Незалежно від поверхні матеріалу (рифлена, рівна) лазерний верстат ідеально опрацьовує всі деталі і не залишає жодного пропуску. Також часто надходять запити на гравіювання.

Особливості обробки

Найчастіше із запитом на обробку паперу або картону звертаються фірми, які спеціалізуються на різноманітній поліграфії (листівки, календарі, візитівки, папки, різноманітні упаковки).

Потрібно окремо ще виділити те, як лазер обробляє зрізи, краї. Зрізи виходять правильними, а краї будуть рівними і гладкими. Часто приходять до додаткової опції після виконання основного завдання, а саме до лазерного гравера, який приводить продукт до потрібної текстури.

Також варто не забувати, що за рахунок свого складу картон і папір не потребують додаткових обробок після лазерної процедури, тож за короткий період часу можна зробити доволі великий тираж потрібної продукції.

Читайте також:  У Кончі-Заспі вже почали виселяти колишніх посадовців та урядовців

Вартість послуг з обробки картону і паперу лазером залежить від кількості продукції, складності завдання і самого матеріалу. Фахівці компанії NIOS з точністю розрахують ціну послуги і термін виробництва на основі отриманого завдання. З усіма виниклими питаннями звертайтеся на сайт https://nios.com.ua/uk/lazerne-rizannya/kartonu-gofrokartonu-paperu.html.

Залишити відповідь