Роман Бочкала – Сколько времени может длиться война с Россией

0

Сколько времени может длиться война с РоссиейКомандир “Азова” Денис Прокопенко и некоторые западные лидеры заявили, что война может занять годы.

Президент Зеленский прокомментировал, что война может быть не столь долгой, как кто-то считает.

Скажу свое мнение!

Далее текст на языке оригинала.

  1. Війна росії проти України вже йде сотні років. Вона загострюється тоді, коли українці стають незалежними. В тих чи інших кордонах.

  2. Росія не здатна бути великою без України. Тому вона завжди намагатиметься захопити Україну в ті періоди історії, коли не контролює її. Політично або територіально. В ідеалі все разом.

  3. Нинішня фаза – відкритої військової агресії – завершиться лише тоді, коли рашка усвідомить, що не здатна реалізувати свої цілі військовим шляхом.

  4. Єдина гарантія того, що північні сусіди знов не спробують нас захопити – це сильна армія, надійно захищенні кордони, нація патріотів, ненавість до русні.

Приємна новина. Обставини склалися так, що цього реально досягти. Зухвалі дії путіна змушують українців згуртуватись, аби вижити. Ми просто зобов’язані скористатися історичним шансом.

Паралельний приклад всім добре відомий. Це Ізраїль. З початку його існування сусідні арабські держави намагалися знищити цю країну. Їм це не вдалося. Було дві потужні війни. Ізраїль вижив. Став потужною технологічною державою, нацією патріотів. Тепер все, на що здатні вороги Ізраїлю – це жалюгідні теракти. Від цього не застрахована жодна країна. Але вже ніхто з арабських сусідів навіть не марить про відкриту військову агресію по відношенню до Ізраїлю.

Так само і рашка. Лишить свої мрії про захоплення України. Для підручників з історії та для політичних опортуністів – нащадків путіна, які будуть намагатися купити рос. аудиторію казочками про “повернення України до руського миру”.

Читайте також:  Саммит НАТО итоги – война в Украине зашла в тупик, но Киев получит необходимое вооружение

Це довгий шлях. Фінал ще далеко. Є й інші приклади. Не всі країни-жертви агресії були такі успішні, як Ізраїль.

Але я вірю в позитивний сценарій.

disclaimer_iconВажно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…

Источник

Залишити відповідь