Роман Левицький – що робить пластичного хірурга хорошим?

0

Поради з пластичної хірургії

Я закохався в його чарівність, я впав у його впевненість і його смішно високі “лайки” у Twitter і Facebook – але я мало що знав, це був початок мого кошмару.

Як часто ви читали це в ЗМІ, журналах та на сайтах?

Я? – частіше, ніж мені би хотілось.

Отже, що робить хорошу пластичну хірургію і де її взяти?

Відносини хірурга і пацієнта – це своєрідний шлюб; тобто шлях визнання правильного партнера для ваших власних потреб – це не що інше, як пошук потрібного партнера. Це не той тип рішення, який ви повинні негайно прийняти на місці – це вимагає серйозного розгляду і для того, щоб ви отримали найкращі результати пластичної хірургії, деякі справжні дослідження, засновані на фактах, а не на емоціях.

Найпростіше, якщо розглядати пластичну хірургію, найважливіше рішення, яке необхідно прийняти для отримання найбезпечнішого та найкращого результату пластичної хірургії, є вибір найбільш досвідченого та талановитого пластичного хірурга для вашої процедури.

Якщо ви робите лише одну справу, то нехай це буде принаймні так.

При формуванні профілю хорошого пластичного хірурга варто врахувати:

  1. Щоб стати кваліфікованим пластичним хірургом, лікар повинен пройти 8-10-річну підготовку. Стажуватись в провідних визнаних у світі клініках та отримати їх сертифікати.
  2. Оскільки для використання терміна «косметичний хірург» не потрібна додаткова підготовка, що перевищує базову медичну освіту, рівень кваліфікації косметолога не може бути достовірно визначений – отже, ми не маємо справу з косметологами.

Досвід:

  1. Скільки часу хірург практикує?Скільки разів він або вона проводили процедуру, яка вас цікавить? Досвідчений хірург має більше можливостей формувати навички та розвивати впевненість у справі з будь – якими ускладненнями, які можуть виникнути під час операції.
  1. Хірург чесний і надійний?Хороший пластичний хірург буде інформативним навіть про ті моменти, які ви могли б не хотіти чути. Він/вона повинні бути чіткими та прямими: у шанобливій та професійній формі окресліть, чи результати, яких ви бажаєте, дійсно досяжні та безпечні, яка найкраща процедура для досягнення бажаного результату, які варіанти, які ризики та можливі ускладнення У процедурі беруть участь, чи є ви хорошим кандидатом на цю операцію, і які будуть витрати.
Читайте також:  Контактні лінзи та робота за комп'ютером: поради щодо зняття напруги очей

Якість догляду:

Крім того, коли ми описуємо пластичного хірурга, ми уважно розглядаємо ряд інших моментів.

  • Хірург повинен надати конкретні подробиці про процедуру, рівень допомоги та витрати.
  • Надійний хірург детально опише рекомендовану операцію, щоб забезпечити вам повне розуміння всієї процедури.
  • Вони також будуть конкретними щодо ризиків, можливих ускладнень та очікуваного результату.
  • Нарешті, пластичний хірург повинен повідомити очікувані витрати на процедуру та спосіб їх розподілу.
  • Яка область знань хірургів?
  • Скільки разів за останній рік він/вона робив цей вид процедури? Останні 5 років? Тобто він удосконалив свою майстерність?

Отримання послуг найкращої пластичної хірургії в Києві

Якщо ви хочете детально обговорити зі мною питання або дізнатися, які  пластичні хірурги в Києві мають найкращі результати , ви можете  зв’язатися зі мною, натиснувши тут.

Ви розумні тому варті знати знати де можна отримати кваліфіковані послуги пластичної хірургії

Якщо Вам потрібна консультація, зателефонуйте вже сьогодні в КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ.

Наші телефони і месенджери: 044 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23 і поставте будь які питання стосовно пластичної хірургії.

У нашій клініці використовуються передові технології, і ми шукаємо способи зробити операцію і відновлення комфортними і легкими для наших пацієнтів.

Сертифікований пластичний хірург, Левицький Роман Миронович є єдиним українським хірургом який закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії та післядипломної освіти, отримавши таким чином, базову освіту по пластичній і естетичній хірургіі.Спеціаліст з 20-річним досвідом роботи. Єдиний пластичний хірург в Україні, який має право виконувати пластичні операції не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Доктор Левицький неодноразово стажувався і практикувався в різних зарубіжних країнах. Єдиний з українських хірургів спочатку спеціалізується по пластичній хірургії (НЕ перекваліфікований). Роман Левицький, є одним з найбільш затребуваних пластичних хірургів в Україні. Доктор Левицький використовує новітні технології в косметичних операціях.

Читайте також:  Пошук спеціалістів у сфері здоров'я та краси (H&B) або закладів у цій галузі.

 

Залишити відповідь