Росія почала глушити GPS в Криму – причина, яка мета – війна Україна Росія

0

Ситуація у КримуРосійські загарбники регулярно глушать GPS над українським Кримом, тимчасово окупованим країною-агресором. Це має посилити захист військових об’єктів ЗС РФ від ракетних і дронових ударів.

Зокрема, неправильні координати місцезнаходження почали передавати російські кораблі. Про це заявив портал Naval News.

“ґвід початку листопада кілька кораблів і катерів, що перебувають у гавані Севастополя, передають своє місце розташування як Севастопольський міжнародний аеропорт. Це приблизно на 8 км на північ від їхнього справжнього місцезнаходження. Судна передають своє місце розташування через AIS”, – зазначили у виданні.

Ситуація з кораблями, AIS-координати яких не відповідають дійсності, вказує на GPS-перешкоди, які впливають на систему AIS.

Зазначимо: 26 листопада партизанський рух “Атеш” повідомив, що останнім часом на окупованому півострові спостерігається регулярне відключення інтернету. Найімовірніше, сигнал усвідомлено переривають, щоб запобігти передачі інформації про активність російських військ, припустили учасники руху опору.

Таким чином росіяни намагаються перешкодити небайдужим громадянам коригувати удари Сил оборони України в Криму.

“Це вкотре наголошує на важливості нашої єдності у боротьбі за свободу та звільнення півострова від окупаційного режиму. Незважаючи на ці труднощі, ми продовжуємо докладати максимальних зусиль для перемоги над р*шистами та їхніми прихильниками”, – заявили в “Атеші”.

Як писав OBOZ.UA:

– Раніше агенти руху “Атеш” встановили, що противник намагається ховати свої військові кораблі в Карантинній бухті в тимчасово окупованому Севастополі. За нею встановили спостереження.

– Також “Атеш” провів розвідку на об’єкті окупантів у Феодосії, де розташований судноремонтний завод росіян. Крім того, агент провів розвідку території військової частини 80393 (ЧФ РФ) у місті Феодосія.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Читайте також:  Даниил Довбун: Количество дронов врага просто зашкаливает. Как гражданским помочь Украине в условиях слабых санкций против РФ

Источник

Залишити відповідь