Садовий “наплодив” безліч комунальних підприємств які дублюють один одного це міліонні збитки

0

ЛКП-дублери, що фіктивно конкурують між собою

Володимир Вовк, представник приватної управительської компанії у сфері житлово-експлуатаційного господарства і голова ГО «Громадський патруль», порахував: «Нині у Львові є щонайменше 72 бюджетні комунальні підприємства, враховуючи дочірні, які також утримують за рахунок бюджетних коштів. Багато з них дублюють функції одне одного, і такої їх кількості місто точно не потребує.

А це — зайві мільйонні витрати. Наприклад, у місті функціонує ціла «плеяда» ЛКП, які займаються озелененням:  ЛКП «Зелений Львів», ДП «Личаків парк», ДП «Високий замок», ДП «Скнилів парк» і ще кілька. Розглянемо напрямок аварійно-ремонтних робіт. На цій ниві працюють: ЛКП «РАП» ЛКП «Рембуд», ЛКП «РАС», ЛКП «ТРАП». Відповідь на питання: «Кому і для чого це потрібно?» — лежить на поверхні, каже експерт. Багато комунальних підприємств створюють фіктивну боротьбу між собою.

І, зазвичай, це призводить до того, що економія ніколи не перевищує 3 %. Інша сторона питання — якість виконання робіт. В приватників цей показник на значно вищому рівні.

Читайте також:  СБУ дали команду "фас" кошмарити київських комунальників та бізнесменів

Залишити відповідь