Шахрай – керівник львівських муніципалів з «молодої команди» Андрія Садового

0

Львівськими муніципалами тривалий час, у 2007 — 2009 роках, керувала особа, яка нині є у всеукраїнському розшуку за шахрайство в особливо великих розмірах. Саме Стасинця Володимира Івановича львівський міський голова своїм наказом від 16.07.2007 року призначив начальником Управління муніципальної дружини Львова.

Через півроку свого перебування на цій посаді Стасинець став Гулієм, взявши прізвище своєї другої дружини. Така зміна прізвища, здавалася б цілком звичною, якби не одне але: як повідомила «Ратушу» спеціаліст відділу громадських зв’язків обласного управління міліції Ольга Адамська, Стасинця Володимира Івановича, 1971 р. н., уродженця с. Павлівка Тисменицького району Івано-Франківської області, вже тривалий час розшукує вся міліція України за шахрайство в особливо великих розмірах.

Користуючись своїм становищем, як посадовець Львівської міськради, він входив у довіру і брав кредити у львівських банках на сотні тисяч доларів. Та якось перевертню у погонах муніципала не пощастило. Оскільки він мав звичку позичати та не віддавати гроші не лише в банках, а й у громадян, ті взялися їх активно вибивати. Так, після Нового року, Володимир Гулій опинився в лікарні на Топольній з поламаними ребрами. Жодної заяви до міліції потерпілий не подав. Ба більше, він просто зник у невідомому напрямку, прихопивши зі собою, про всяк випадок, посвідчення начальника муніципальної дружини та форму. Як вам цей кадр «молодої команди» Андрія Садового? Заспокойтесь — він не один.

Залишити відповідь