Що робити, якщо Конституційний суд захопили терористи?

0

КС – терористи, які взяли в заручники всю країну. При цьому, вони підвищують ставки, вносячи до порядку денного закон про Мові і Фонд Гарантування. Один закон для Путіна-Медведчука, другий – для Коломойського. І тут точно немає нічого для самого КС. Крім булочок, які їм пообіцяли.

Що треба робити з терористами? Нейтралізувати їх. Щоб вони більше нікому не зашкодили.

Чи означає це, що під будівлю треба пригнати танки і знищити його замість з терористами. В принципі, терористів тоді не буде. Але постраждають і заручники. Та й будинок нічим не винне.

Терористів треба зупинити. Тільки терористів. Ось цю мету повинні переслідувати люди, що займаються антитерористичною операцією. Якщо є така можливість, то вони зобов’язані її використовувати.

Що ми маємо з КС. Два варіанти. Перший – антиконституційний переворот від президента. Це як раз пригнати танки і знищити все. Тоді так, терористи будуть тимчасово знешкоджені. Але відкривається такий ящик Пандори, що самі ці терористи здадуться нам хлопчиками для биття. Чи вирішує це проблему з КС? Так. Треба визнати, що поточну проблему вирішує. Але яка ціна? Це нагадує тезу комуністів «ми за мир у всьому світі», але для того, щоб цей світ настав, ми повинні спочатку вбити всіх, хто проти нас.

Тим більше, треба розуміти, що терористи лише виконавці. Виконавці волі Медведчука-Путіна і Коломойського. А їм дуже подобається відкритий ящик Пандори. Який провокує хаос. І вони очевидно підштовхують президента до варіанту хаосу. І Медведчук і Коломойської дуже хочуть, щоб президент відверто розтоптав конституцію. Тому що це підриває легітимність всієї української влади. А це вигідно Путіну. Це вигідно Коломойському.

Чи є варіант, який дозволяє уникнути хаосу? Так. Це варіант, який передбачає, що проукраїнські політики, які розуміють, що Конституційний Суд захопили терористи, приходять до консенсусу і вибирають варіант захисту державних інтересів без знищення правової держави.

Читайте також:  Удар по Чернигову 19 августа - армия России обстреляла центр Чернигова: есть погибшие и раненые

В рамках цього варіанту для початку необхідно заблокувати терористам можливість наносити удари. А саме якомога швидше внести зміни і заблокувати будь-яку діяльність Конституційного Суду за допомогою кворуму.

А далі, ми повертаємося до того, що говорить президент. Що судді разом з ворогами України йдуть проти суспільства. Нарешті то президент це помітив. Що ж, краще пізно, ніж ніколи. І робимо повноцінну судову реформу. Яка передбачає перезавантаження всього і всіх. І КС. І Окружного Адміністративного Суду імені Вовка. І Вищої ради правосуддя. Всього кодла. Чи не атакуємо тільки не сподобався президенту КС. А атакує всіх мерзотників. А кворум дозволить нам виграти час, щоб вписати цю реформу в рамки правового поля. І прописати все. І як буде проходить відбір. І хто буде його робити. І чому ключовим в цьому відборі будуть тести на доброчесність.

А пригнати танки і розстріляти КС ми завжди встигнемо. Якщо закон президента передбачає визнання одного рішення КС нікчемним, то в ньому ж можна буде прописати і визнання трьох рішень такими. Так що якщо довгий і складний шлях не спрацює, ніхто не заважає повернутися до короткого.

Сергій Фурса

Залишити відповідь