Що таке Binance?

Binance є однією з найбільших і найкращих бірж криптовалют у світі. Його створили в рамках проекту ICO. Команда зібрала кошти для запуску біржі, випустивши токени ERC20 під назвою Binance Coin (BNB) . Сьогодні BNB має власний блокчейн Binance Chain. BNB приймається як засіб платежу в багатьох інших проектах, таких як PundiX. Однак їх основною функцією є сплата комісійних за торгівлю на Binance, за розміщення криптовалют на фондовій біржі та токенів, які пропонуються в рамках IEO.

У 2017 році фондова біржа значно виросла та завоювала престиж. Кожен проект мріє потрапити на Бінанс. Кожен інвестор мріє про те, щоб проект, токени якого у нього є, був розміщений на Binance, оскільки це передбачає підвищення ліквідності, доступ для мільйонів нових інвесторів, а також спекулятивне підвищення ціни в день входу . Сьогодні Binance є провідною міжнародною криптовалютною біржею, яка підтримує лише криптовалютні транзакції, а також її місцеве відділення в Уганді та Джерсі, яке обслуговує депозити та зняття коштів у традиційних валютах. Наразі планується запуск децентралізованої версії платформи.

Binance перейшла на зручну для промисловості блокчейн на Мальті, де вона зараз зареєстрована. Щоденний оборот біржі становить мільярди доларів. Він характеризується великою кількістю валютних пар, високою ліквідністю, низькими комісіями, хорошою підтримкою клієнтів і високою довірою криптовалютної спільноти. Кожен інвестор і трейдер рано чи пізно створить там обліковий запис . Тим більше, що це можна зробити анонімно.

Binance – збори та комісії

Налаштування та обслуговування облікового запису на Binance є абсолютно безкоштовним .

Депозити на Binance також безкоштовні.

Операції з купівлі та продажу криптовалюти підлягають обмінній комісії . Щоразу комісія стягується лише 0,1% від вартості транзакції.

Цю комісію можна зменшити, якщо у вас є обмінний токен на вашому рахунку – Binace Coin (BNB) – і відзначте в опціях готовність платити комісію ним, а не в криптовалюті, якою ви здійснюєте поточну транзакцію. Зараз комісія, що сплачується в BNB, становить 0,075% від вартості угоди.

Читайте також:  Евгений Казьмин (ComInBank). Рашист использует банк для финансовых махинаций

Цю комісію можна додатково зменшити, отримавши статус VIP. Однак така привілей зарезервована для звичайних користувачів з товстішим гаманцем.

Практична порада 1: комісія 0,075% за торгівлю на Binance настільки низька , що хвилюватися не варто . Незалежно від знижки на комісії, завжди варто мати BNB на своєму рахунку, щоб не стягувати комісію з придбаної криптовалюти. В іншому випадку, коли ви купуєте 1000 жетонів, ви отримаєте 999 штук, що може трохи дратувати.

За зняття криптовалюти з Binance стягується фіксована комісія , незалежно від суми, що виводиться. Ця комісія повинна покривати вартість переказу , тому її розмір залежить від типу криптовалюти, що оплачується, поточного навантаження на її блокчейн та інших факторів. Розмір цих комісій змінюється щодня та вказується кожного разу перед оплатою.

Практична порада 2 .: комісія за зняття може досягати десятка злотих! Якщо ви переводите певну криптовалюту на свій захищений гаманець, у вас немає іншого вибору, окрім як платити. Однак якщо ви відправляєте кошти з біржі на біржу або платите за щось, вибирайте дешеву і швидку криптовалюту . Біткойн не рекомендується, NEO (безкоштовне зняття), litecoin, XRP, stellar і nano рекомендуються.

Як внести гроші та криптовалюту на Binance?

Традиційні валюти, такі як USD або євро, не торгуються на Binance . Криптовалюти купуються разом з іншими криптовалютами, такими як біткойн та ефір.

Як купити ваші перші криптовалюти (наприклад, біткойн, лайткойн або ефір) за злоті? Найпростіше на Bitbay! Тут ви знайдете наш покроковий посібник.

Бажаєте купити свої перші криптовалюти за допомогою картки? Використовуйте найдешевший обмінний пункт Coinbase.

Ви хочете купити за євро чи фунт? Використовуйте Binance Jersey .

Потім куплену криптовалюту потрібно перевести на ваш рахунок на біржі Binance , щоб купити іншу криптовалюту або токен, недоступний для злотих і доларів.

Читайте також:  Как Зеленский может похоронить закон об олигархах

У верхньому меню Binance (чорна смуга) виберіть « Кошти / Кошти», а потім « Депозит / Депозит». У новій версії біржі натисніть на іконку нашого рахунку, а потім «Депозит / Депозит» (як на скріні вище).
За замовчуванням ми отримуємо біткоін-картку та нашу адресу для депозитів BTC. Якщо ми хочемо внести іншу криптовалюту, натисніть назву Bitcoin (A) і виберіть зі списку або введіть її абревіатуру.
Після переходу на потрібну криптовалюту відображається адреса для оплати (B) ЦІЄЇ конкретної криптовалюти на наш обліковий запис Binance. Залежно від технології адреси можуть відрізнятися. Іноді, крім основної адреси, ви також повинні вказати додатковий код або додаткову адресу, без яких наші кошти можуть бути неправильно зараховані. Нічого страшного. Ця інформація завжди чітко позначена у вікні «Депозит» на Binance.

Увага! Наприклад, не плутайте bitcoin BTC з bitcoin cash BCH, а після копіювання адреси для переказу переконайтеся, що вона точно збігається з відображеною в Binance.

Куди скопіювати адресу для переказу? Якщо ви хочете внести гроші на Binance з біржі BitBay, де ви купили криптовалюту за PLN, наш посібник BitBay допоможе вам , де ми покажемо вам таку операцію.

Якщо ви віддаєте перевагу купувати свої перші криптовалюти за допомогою картки, скористайтеся найдешевшою біржею Coinbase. Купувати карткою на Binance невигідно.

Після здійснення переказу на цю адресу наш рахунок буде зараховано, а у вкладці «Депозит» це буде видно в історії платежів.
Щиро вітаю! Ваш рахунок поповнено. Тепер ви можете обмінювати свої завантажені криптовалюти на інші за допомогою сотень валютних пар, які пропонує Binance. Серед них є також т. зв стабільні монети , тобто криптовалюти , які утримують курс долара (наприклад , TUSD , PAX, USDS, USDC і суперечливий USDT).

Leave a Reply