Що таке іграшки для дорослих?

0

Іграшки для дорослих, також звані секс іграшки або «шлюбнимі помічники», — це предмети, які люди використовують, щоб отримувати більше задоволення під час сексу чи мастурбації. Іноді секс-іграшки також можуть використовуватися з медичною метою, якщо у вас є сексуальна дисфункція або захворювання. Є багато різних секс-іграшок, і люди використовують їх із різних причин.

Цілком нормально використовувати секс-іграшки, але також абсолютно нормально і не робити цього — це особисте рішення, і всі люди різні. Поки ви використовуєте безпечні секс-іграшки, в цьому немає нічого шкідливого.

Чому люди використовують секс-іграшки?

Різні люди можуть вирішити використати секс-іграшки з різних причин. Для деяких використання секс-іграшок – це найпростіший (або єдиний) спосіб досягти оргазму – це особливо характерно для людей з вульвою. Іноді люди використовують секс-іграшки, щоб допомогти їм мастурбувати. Люди також використовують секс-іграшки під час сексу зі своїми партнерами.

Деякі люди з обмеженими можливостями або з обмеженою рухливістю використовують секс-іграшки, щоб полегшити мастурбацію, займатися сексом або займатися сексом або позами, які інакше були б для них важчими або неможливими.

Секс-іграшки також можуть допомогти у лікуванні симптомів деяких розладів, таких як еректильна дисфункція, розлад генітального збудження, гіпоактивний сексуальний розлад та розлад оргазму. І деякі люди вважають, що секс-іграшки допомагають їм впоратися із сексуальними побічними ефектами певних ліків, стану здоров’я чи менопаузи — такими як низький статевий потяг чи зниження чутливості у їхніх геніталіях.

Які існують види секс-іграшок?

Існують тисячі різних секс-іграшок. Деякі з найбільш поширених включають:

  • Вібратори (вони ж вібратори, персональні масажери) – об’єкти, які вібрують (безперервно рухаються/дзижчать), щоб стимулювати ваші геніталії. Люди дуже часто використовують вібратори для стимуляції клітора та інших частин вульви та піхви. Але вібратори також можуть стимулювати статевий член, мошонку та яєчка, соски та задній прохід. Вібратори бувають всіх форм та розмірів. Деякі з них можна вводити у піхву або задній прохід, інші призначені для використання поза тілом.
  • Фалоімітатори – предмети, які входять у піхву, задній прохід або рот. Фалоімітатори бувають різних форм і розмірів, але найчастіше вони мають форму пеніса. Деякі виглядають як реалістичні пеніси, інші ж абстрактні. Вони також можуть бути трохи вигнутими, щоб стимулювати точку G або простату . Фалоімітатори можуть бути виготовлені з безлічі різних матеріалів, таких як силікон, гума, пластик, метал або ударостійке скло.
  • Анальні іграшки – секс-іграшки, спеціально призначені для стимуляції та/або проникнення в задній прохід. До анальних іграшок відносяться пробки (зазвичай звані анальними пробками), анальні кульки, масажери простати та фалоімітатори з широкою основою. Вам потрібно використовувати мастило, щоб безпечно використовувати анальні іграшки. І дуже важливо, щоб будь-яка іграшка, яку ви вставляєте в дупу, мала розкльошені підстави (що означає, що вона ширша внизу) або будь-який інший спосіб витягнути іграшку, щоб вона не могла випадково повністю прослизнути всередину. Якщо секс-іграшка проходить повністю всередині вашої дупи, вона може застрягти, і вам, можливо, доведеться звернутися до лікаря, щоб витягнути її.
  • Рукави (вони рукави для мастурбації, рукави для пеніса або погладжування) – м’які трубки, в які ви вставляєте пеніс. Рукави бувають всіх форм і розмірів і часто мають різну текстуру всередині для більшого відчуття. Деякі навіть мають вібрацію або всмоктування. Є також погладжування, спеціально розроблені для більшого клітора або меншого пеніса, особливо для інтерсексуалів або транс-чоловіків, що проходять гормональну терапію.
  • Кільця для статевого члена (також відомі як еректильні кільця, кільця для еректильної дисфункції або кільця, що звужують) – кільця, які надягають на мошонку і/або пеніс . Кільця статевого члена уповільнюють відтік крові зі статевого члена, коли він перебуває в стані ерекції (твердого), що може посилити чутливість або посилити ерекцію важче і довше. Найбезпечніші кільця для статевого члена зроблені з м’яких, гнучких матеріалів, які можна легко зняти, таких як силікон, гума або шкіра із клямками. На деяких кільцях для пеніса є маленькі вібратори, які стимулюють вас та/або вашого партнера. Оскільки кільця для статевого члена обмежують кровотік, не носите їх довше 10-30 хвилин і знімайте, якщо відчуєте біль або дискомфорт. І поговоріть зі своєю медсестрой або лікарем, перш ніж використовувати кільця для статевого члена, якщо у вас порушення згортання крові або ви приймаєте ліки, що розріджують кров.
  • Помпи (також відомі як помпи для статевого члена, вакуумні помпи або вакуумні помпи для ерекції) – вакуумні пристрої, в яких використовується ручний насос або помпа з живленням від батареї для створення всмоктування навколо пеніса, клітора, вульви або сосків. Насоси направляють кровотік у ділянку, що допомагає підвищити чутливість та чутливість. Деяким людям також подобається відчуття всмоктування. Помпи для пеніса можуть допомогти вам досягти ерекції, але вони не зроблять ваш пеніс більше назавжди. Деякі помпи призначені для лікування еректильної дисфункції, розладу генітального збудження та розладу оргазму. Ви можете отримати додаткову інформацію про ці помпи у медсестри або лікаря, наприклад, у місцевому медичному центрі Planned Parenthood. Але більшість насосів, які ви купуєте у секс-шопах чи магазинах для дорослих, не є медичними пристроями, вони просто призначені для збільшення задоволення під час сексу та мастурбації. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій на упаковці та не зціджуйте довше, ніж зазначено в інструкції. І поговоріть зі своїм лікарем перед використанням помпи, якщо у вас захворювання крові або ви приймаєте ліки, що розріджують кров.
  • Кулі Бен Ва (також відомі як кульки Кегеля, тренажери Кегеля, кульки для піхви, кульки для оргазму) – круглі предмети, які ви кладете у піхву. Вони можуть допомогти вам виконувати вправи, які тонізують та зміцнюють м’язи Кегеля (також відомі як м’язи тазового дна). Кульки Кегеля зазвичай мають обтяження, тому вам доводиться стискати піхву, щоб утримати їх усередині тіла. Деякі з них порожнисті з меншими кульками всередині, які котяться та підстрибують, коли ви рухаєтеся, створюючи відчуття похитування. Вам не потрібні ці кульки для виконання вправ Кегеля, і не всі використовують їх для цієї мети – багатьом просто подобається те, як вони почуваються в піхву.
  • Пакери (також відомі як протези) — предмети, які виглядають та відчуваються як реалістичний пеніс (зазвичай м’який), які створюють «опуклість» на вашій спідній білизні чи одязі. Деякі пакувальники також дозволяють вам мочитися стоячи (звані пакувальниками стоячи до пису або STP-пакувальниками). Багато трансгендерів, гендерквірів, небінарних і гендерно неконформних людей використовують пакувальники, щоб підтвердити або висловити свою гендерну ідентичність. Як і у випадку з будь-якими геніталіями, пакувальники не завжди сексуальні або використовуються для сексу. Але деякі пакери можна носити зігнутими вниз або стирчать вгору, тому вони можуть нагадувати неерегований (м’який) пеніс, так і ерегований (твердий) пеніс, і можуть використовуватися для сексу.
  • Ремені (також відомі як ремені або прив’язні ремені) – предмети одягу, які утримують пакувальник, фалоімітатор чи іншу секс-іграшку на вашому тілі. Деякі з них носять як нижню білизну або спортивні лямки, інші можуть охоплювати інші частини тіла, наприклад, стегна.
Читайте також:  Ева автоковрики: надежная защита от влаги, грязи и износа для вашего автомобиля

Існує так багато різних секс-іграшок та способів їх використання, що зрозуміти, з чого почати, може здатися трохи приголомшливим. Піти в магазин секс-іграшок і розпитати когось, хто там працює, про різні продукти, може бути чудовим способом дізнатися більше про секс-іграшки та про те, що може підійти саме вам. Ви також можете просто спробувати щось, що здається цікавим і продовжити. Або ви можете вирішити, що секс-іграшки не для вас, і це також абсолютно нормально. Справа в тому, що існує безліч варіантів для різних тіл і різних видів сексу, тому незалежно від того, хто ви і який у вас секс, секс-іграшки можуть бути для вас варіантом.

Як безпечно користуватися секс-іграшками?

Спільне використання секс-іграшок з іншими людьми може призвести до поширення ЗПСШ — якщо хтось, хто має ЗПСШ, використовує секс-іграшку, біологічні рідини на цій іграшці можуть передати інфекцію наступній людині, яка використовує цю іграшку. Тому, якщо ви використовуєте секс-іграшку з партнером, важливо вжити заходів для запобігання ЗПСШ.

Мийте секс-іграшки м’яким милом і водою після їх використання і до того, як вони торкнуться геніталій іншої людини. Використання презервативів на секс-іграшках може допомогти зберегти їх у чистоті та запобігти поширенню ЗПСШ. Просто переконайтеся, що ви змінюєте презервативи до того, як іграшка торкнеться геніталій іншої людини.

Якщо ви використовуєте секс-іграшку в своєму анусі, переконайтеся, що ви використовуєте багато змащення. Анус не змащується (не намокає) так, як це робить піхву, тому засовувати щось у дупу без мастила може бути болісно, незручно і навіть небезпечно. І ніколи не поміщайте секс-іграшку, яка була в анусі, у піхву, не помивши її і не змінивши презерватив. Якщо мікроби із заднього проходу потрапляють у піхву, це мможе призвести до вагініту.

Читайте також:  Зеленский может сразу заказывать рейс на Ростов если попробует арестовать Порошенко

Також важливо переконатися, що будь-яка секс-іграшка, яку ви використовуєте у своєму анусі, має широку основу або будь-який інший спосіб запобігти її повному проникненню. Якщо секс-іграшка входить до вашого ануса так далеко, що ви не можете до неї дотягнутися, можливо, вам доведеться звернутися до медсестри або лікаря, щоб витягти його. (Ви не можете втратити секс-іграшку у піхві, тому що шийка матки блокує її кінець.)

Не використовуйте силіконове мастило з силіконовими секс-іграшками (якщо ви не надягаєте на них презервативи) – силіконове мастило може вступити в реакцію з твердим силіконом у вашій іграшці та пошкодити її. Мастило на водній основі можна використовувати з будь-якою секс-іграшкою (і з будь-яким презервативом).

Якщо ви поміщаєте секс-іграшку всередину свого тіла (в рот, піхву або анус), найкраще використовувати її з безпечного для тіла непористого матеріалу – наприклад, зі 100% силікону (не суміші силіконів), твердого пластику, нержавіючої сталі, алюмінію та ударостійкості Скло. Іграшки з непористих матеріалів не вбирають мікроби та їх легше утримувати у чистоті.

Секс-іграшки, виготовлені з матеріалів, які можуть бути пористими, таких як силіконові суміші, желеподібна гума, ПВХ, вініл, TPR, TPE, еластомер або інші еластичні пластмаси можуть поглинати мікроби, які можуть призвести до інфекцій, навіть якщо ви завжди миєте іграшку. Але ви завжди можете надіти презерватив на свою іграшку, щоб вона залишалася чистою і щоб будь-які мікроби не потрапили у ваше тіло.

Щоб дізнатися, як краще чистити секс-іграшку і доглядати за нею, прочитайте інструкцію, що додається, або запитайте у співробітників місцевого магазину секс-іграшок.

Завжди краще використовувати секс-іграшки, спеціально призначені для сексу, особливо якщо викладаючи їх усередину свого тіла. Секс-іграшки, зроблені своїми руками, можуть бути небезпечними, особливо якщо вони можуть зламатися, мають шорсткі, гострі чи незакріплені деталі або виготовлені з антисанітарних матеріалів або можуть викликати реакцію.

Залишити відповідь