Шмигаль працює на РОСАТОМ – Чорновол

0

«Росатом» або хто виключає нашу «атомку»Ініціюю порушення кримінальної справи проти Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.Під домашнім арештом зайнялася розслідуваннями.

Отож, одне з них вже на стадії заяви: щодо порушення кримінальної справи в ДБР та СБУ через державну зраду.Прем’єр, якого від початку підозрювали в лобіюванні бізнес-інтересів Ахметова, перевершив сам себе. Адже він «виключає» українську атомну енергетику не лише в інтересах Ахметова і Коломойського, а головне – «Росатома».

Почну з головного доказу проти прем’єра: 27.04.2020 на нараді в уряді прем’єром Денисом Шмигалем була поставлена задача «Енегроатому» істотно скороти потужність атомної генерації згідно затвердженого урядом!!! «прогнозного балансу електроенергії ОЕС».Потужність атомних станцій Шмигаль доручив обрізати навіть в холодний період, коли «зелена енергетика», на яку всі кивають –«лежить і ледь дихає».На виконання доручення в надрах «Енергоатому» народився «оперативний графік експлуатації енергоблоків АЕС», яким передбачено істотно знизити потужність шляхом «виведення енергоблоків в резерв», «роботі на заниженій потужності» та без потреби!!! запланованих планових поточних ремонтах розтягнутих у часі.

В документі так і вказано: «що терміни ППР (планових поточних ремонтів) блоків АЕС будуть коригуватися в залежності від фактичних рівнів їх завантаженості з урахуванням ситуації в ОЕС України”. Тобто, не залежатимуть від реальних ремонтних та профілактичних потреб.

 

 

Роздруківка з графіком в поганій якості. Отож, я його опишу. Наприклад, графік роботи другого блоку Запорізької атомної станції… якщо узагальнити – енергоблок в цьому році більше працювати не буде!!!
З квітня його вивели в резерв на три місяці, який зразу переходить в плановий поточний ремонт до кінця року.Зауважу, для планових ремонтів 5 місяців (ще й холодних!) – небачена розкіш. Адже Запорізька атомна електростанція відрізняється найнижчою собівартістю енергії.

Читайте також:  Ошибочный диагноз ведет к смерти пациента

Я знайшла інтерв’ю Бутусову з Цензора від Петра Котіна, донедавна гендиректора ЗАЕС, а зараз виконуючого обов’язки керівника «Енергоатома», де він говорить, що собівартість електроенергії на Запорізькій атомці 37 копійок, на Хмельницькій – 64 копійки. (Див. фото)

 

 

П’ятий енергоблок Запорізької атомки на плановий ремонт виводиться на… 7 місяців. Запрацює він лише в другій половині листопада. А «шостий» тільки вийшов з планового ремонту та пішов на три місяці в «заморозку» – в резерв.

Перший також (починаючи з вересня) працювати не буде аж до весни – «лягає» в плановий ремонт.Як вам таке? «Якого» виключати виробника найдешевшої по собівартості української електроенергії?«Зелені» винні? З вересня сонце в Україні вже не буде «працювати» і обрізати «атомку» (це питання розкрию пізніше). Отже, сонце не винне…Карантин? ЗАЕС знаходиться в регіоні скупчення великої промисловості – великих споживачів електроенергії. І, зауважу, великі заводи на карантин не закривалися.

Що ж це коїться? Якщо хтось подумав, що така картина тільки на Запорізькій АЕС, то помилився. «Атомка» вимикається істотно скрізь і не лише на літній, а також на зимовий період. Наприклад, РАЕС 3 відправили в резерв на три місяці, який переходить в ремонт ще на три місяці, потім вона включається в листопаді, а далі знову йде в ремонт на всю зиму!!!На зиму, зауважте, на зиму!!! в плановий ремонт збираються відправити 7 енергоблоків з 15.

І це при тому, що зазвичай атомники намагаються всі планові ремонти поробити в теплий період року.Що це за державне марнотратство, що за безумство нам готують??!!!У мене є на це відповідь. І я не даремно зауважила, що найбільший удар нанесений по Запорізькій АЕС – найдешевшій електроенергії!

Читайте також:  Кирилл Тимошенко решил отвлечь внимание от обвинений Игоря Уманского в воровстве на дорогах хитрой манипуляцией

Далі буде…

Тетяна Чорновол

Залишити відповідь