Сім’ям з Шостки, Шосткинського та Кролевецького районів надано допомогу до Дня Перемоги

0

Протягом багатьох років напередодні 9 Травня по ініціативи та за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка вручає подарунки сім’ям, яких торкнулося серйозне лихоліття Другої світової.

Не став винятком і нинішній рік. Зокрема, близько 500 продуктових наборів отримали учасники бойових дій Другої світової війни, жертви нацистських переслідувань, сім’ї загиблих ветеранів війни з Шостки, Шосткинського та Кролевецького районів. Також привітали ветеранів Конотопа та Конотопського районів.

– Друга світова ввірвалась в життя миллионов сімей … За лічені дні діти ставали доросли, а тендітні жінки Тягнули на своих плечах всю чоловічу роботу. Звічайні люди, Які ще вчора працювала на заводі чи обробляємих землю, на Фронті проявляли надзвичайний героїзм та мужність. У самому пеклі бойовий Дій опінію и три моїх діда: Петро, ​​Трохим и Василь Молотки, наймолодших з них Було Всього 20 … Піша мужністю та самовідданістю наших батьків, дідів, прадідів, вдячний за подвиг, Який смороду звершили в имя Батьківщини, в имя дітей та онуків, – сказав в інтерв’ю Шостка.INFO Ігор Молоток.

Кожен продуктовий набір був доставлений безпосередньо на будинок ветеранам, з дотриманням необхідних карантинних норм та вимог.

Люди, чиї дитинство та юність забрала війна, були зворушені увагою, ділилися своїми спогадами про пережите. На жаль, стан здоров’я більшості ветеранів вже не дозволяє їм виходити за межі свого будинку, але життєвого оптимізму їм як і раніше не позичати. Бабусі і дідусі кажуть, що все можна пережити, тільки б не війна.

– У ЦІ дні ми згадуємо всех тих, хто боровся за наше життя на вільній рідній землі під мирним небом, схіляємо свои голови перед полягли на полях битви. Щиро бажаю, Щоби небо над Україною Було всегда мирним и наші діти, онуки, не знали, що таке війна, – зазначила помічник народного депутата України Ігоря Молотка Алена Шульга, вручаючи подарунки ветеранам.

За її словами, до громадської приймальні парламентарія надходить багато звернень від ветеранських організацій, людей похилого віку. Найчастіше ветерани потребують лікування і догляду.

Читайте також:  Народний Депутат України Ігор Молоток відвідав Ромни та село Миколаївка

Залишити відповідь