“Слуги урода”. Коломойський вкрав $5,5 млрд., але головний коррупціонер Гладковський, не ті МАЗи закупив…

0

Заніматєльная аріфмєтіка і пенсне на роялі.

Нєкій К. вкрав під час війни за різними оцінками від 2 до 5,5 мільярдів доларів. Вкрав у вкладників власного банку. І вивів в офшори.

Поставивши всю фінансову систему країни на межу краху.  Множимо 5,5 млрд на курс долара, на сьогодні це 24,73 (НБУ), отримуємо 136 мільярдів гривень. 136 000 000 000 гривень. Більше того, нєкій К., уважаємий бізнесмен, продовжує наживатись на Україні. Контролюючи, наприклад, державне Центренерго. Отримуючи, наприклад, електроенергію для своїх заводіков нижче собівартості.

Але. Головний телевізійний корупціонер у нас Гладковський. Неправильно МАЗи закупив (які кращі і дешевші за КРАЗи, і які на тей момент потрібні були армії).  До виборів звинувачення було одне (контрабанда запчастин до військової техніки), зараз – зовсім інше. Тобто «дєло» очевидно притягують за вуха. Але справа Гладковського була ключовим моментом повалення Порошенка, передвиборчої агітації Зеленського. Тому – треба посадити, за будь-яку ціну, інакше лохторат не пойме.

Гіпотетичні збитки від Гладковського – 10 млн.грн (це якщо доведуть, що дуже сумнівно). Збитки від діяльності  К. (тільки за одним епізодом), щоб ви розуміли – в 13600 разів більші. Тобто треба посадити (притягти за вуха, склепати справи) 13600 Гладковських, щоб перекрити одного Коломойського. Питання в задачі – як довго наші доблесні Рябошапка та Труба будуть ловити 13 600 корупціонєров?

Усі ці Рябошапки, НАБУ, ГПУ, ДБР в упор цього не бачать. Лондонський суд – бачить. Прокурори США – бачать. МВФ – бачить. Рябошапка та Труба – ні, не бачать. «Неправильно» закуплені та переобладнані МАЗи бачать. 2000доларів офшорів Порошенка теж бачать. 136 000 000 000 грн, вкрадених у всіх нас нєкім К. – не бачать. Пенсне на роялі забули. На тому самому роялі.

Читайте також:  Собеседование у Коломойского на должность прошел. Гончарук заявил о возможном компромиссе с Коломойским по ПриватБанку - FT

Висновок з цієї задачі дуже простий. Тих виборців які, чудово знаючи історію з Приватбанком, знаючи безпосередній зв’язок нашого нинішнього призедента з тим самим К., свідомо обрали собі це… Їх ПОТРІБНО стригти, як стадо баранів. Стригти так, щоб з них летіла на тільки шерсть, а шкура і м’ясо. Вони для цього народжені і на це приречені. Вони дали на це повну згоду. Саме тоді, коли поставили свій плюсик в бюлетені навпроти прізвища примітивної ляльки, придворного блазня цього самого К. Це їх свідомий вибір, вони того хочуть. Тому їх і стрижуть, поки вони вдоволено ремигають жуйку про Гладковського, втупившись у телевізор.

Костюк Олександр

Залишити відповідь