Справу з «підробленим» ЗНО затягують навмисно – прокурор ГПУ

Від махінацій із завищеними балами «золотої» молоді державна казна зазнала збитків на суму близько 4 мільйонів гривень. Про деталі цього зухвалого криміналу «» уже розповідав у своєму розслідуванні. Та чому ж освітянам-корупціонерам досі вдається гуляти на свободі?

Представник Генпрокуратури Олександр Новіков переконаний: справу навмисно затягують попри значний суспільний резонанс.

Нагадаємо, Ігоря Лікарчука та його поплічників підозрюють у завищенні результатів ЗНО дітям топчиновників, втручанні у систему, відмиванні коштів та розкраданні державного бюджету.

«Справа за фактом діяльності злочинної організації в Центрі оцінювання якості освіти, яка з 2008 до 2015 року змінювала на замовлення, як правило високопосадовців, результати ЗНО їх дітей», – коментує прокурор ГПУ Олександр Новіков.

Чому ж розгляд справи щоразу відтерміновують?

Головний обвинувачуваний – Ігор Лікарчук – батько одіозного адвоката Костянтина Лікарчука, звільненого зі скандалом з посади заступника голови ДФС у 2015 році.

Син обвинуваченого – одіозний адвокат Костянтин Лікарчук

Після програшу апеляції та повернення справи до Солом’янського суду Лікарчук-молодший, який консультує захист батька, прокоментував це не добираючи слів: «Три дебила и прокурорская собака», – сказав Костянтин Лікарчук, натякаючи на трійку суддів та державного обвинувача.

Тож активісти підозрюють: адвокат може задіяти корупційні зв’язки, щоб затягувати справу або навіть «зам’яти» її.

Коментарі

Читайте також:  ВСУ взяли под контроль важную железную дорогу возле Мариуполя

Leave a Reply