«Острів скарбів» Дмитра Чалого: журналісти «у» розшукали маєток невловимого очільника Дунайського пароплавства

0

Гучне розслідування довкола Дунайського пароплавства отримало новий розвиток: журналісти «у» таки розшукали помешкання невловимого керівника держпідприємства – Дмитра Чалого. Адже знайти останнього на робочому місці – завдання не з легких. Подробиці – у новому сюжеті Кирила Вольного.

Нагадаємо, Дунайське пароплавство – унікальне підприємство, яке все ще перебуває в державній власності. Аналогічні пароплавства (Чорноморське та Азовське) умисно доведені до банкрутства та давно приватизовані. Керує підприємством призначенець Міністерства інфраструктури – Дмитро Чалий.

Саме результати його «менеджменту» змусили моряків пароплавства піти на крайні заходи та відкрито звернутись особисто до президента з проханням провести незалежний аудит компанії.

Результати “менеджменту” Дмитра Чалого змусили працівників УДП звернутись до президента

Під час підготовки розслідування журналісти «у» неодноразово намагалися поспілкуватись особисто з Дмитром Чалим. Та застати його на робочому місці виявилось майже неможливо: як повідомив заступник голови профспілки ПрАТ «УДП» Анатолій Ніколаєв, пан Чалий цілими тижнями перебуває чи то у відрядженнях, чи то на нарадах.

Телефонували медійники Дмитру й після виходу сюжету в ефір, проте той повідомив, що знаходиться у відпустці поза межами України.

По завершенню його відпустки івці писали йому повідомлення, пан Дмитро їх читав та вперто не відповідав.

Тож, маючи інсайдерську інформацію, що пан Чалий проживає в елітному котеджному містечку під Києвом, знімальна група «у» вирішила особисто відшукати і Дмитра, і його володіння.

Коментарі

Читайте також:  Конвертатор Артур–Натан Золотаревский: VIP-обнал для президента

Залишити відповідь