Сигналізація на мотоцикл, яка краще, види захисту від угону

0

Для кожного любителя мотоциклів він означає щось особисте. Хтось його сприймає тільки, як засіб пересування. Кому-то він допомагає самовиразитися. А для третіх – це спосіб життя, його мрія.

Але в будь-якому випадку, купуючи мотоцикл, ви повинні розуміти, що завжди є небезпека втратити його. Ця техніка, навіть не нова, привертає до себе увагу багатьох шахраїв і злодіїв. Сигналізація на мотоцикл пропонується найрізноманітніша. Постараємося обговорити, які існують способи захисту мотоцикла від угону. Захисних засобів багато. Це замки, мотосигналізації і інші можливості.

  • Замок «Скоба». Він блокує переднє колесо і встановлюють такий замок в мотоциклі на гальмівний диск. Замок має два-три ключа. Найкраще розмістити його в нижній частині диска. Якщо ви розмістите замок личинкою всередину, до неї буде дуже важко підлізти. Відкрити такий замок буде набагато складніше. Сталь, яка використовується для виготовлення замку, загартована від свердління і розпилювання. Деякі моделі оснащуються звуковою сиреною.
  • Ланцюг плюс замок. Не використовуйте для цього виду захисту власний ланцюг. У цьому дуеті замок виконаний разом з ланцюгом. А міцний метал, з якого виконаний ланцюг, не піддається розпилюванню та свердління.
  • Армований трос проти викрадення. В діаметрі такі троси досягають трьох сантиметрів. Обшивка в ньому виконана з силікону. Напевно, ланцюг надійніше, але трос набагато легше.
  • U-образні протиугінні замки. Такий замок виламати практично неможливо. Він застібає маятник з заднім колесом або переднє колесо разом з вилкою.
  • Замок-зажим. Це пристосування схоже на прищипку. Затиск переднього гальма дозволить переднє колесо повністю заблокувати.
  • Замок з адаптером. Через адаптер замок можна встановити на тягу. Але потрібно знати, що такий спосіб захисту підходить не всім мотоциклів.
  • Сигналізація. Такий засіб захисту ділиться на мотосигналізації і сигналізацію. Буває зі зворотним зв’язком і без. Мотосигналізація і сигналізація зі зворотним зв’язком коштують дорожче, але і якість їх краще, і вище надійність.
Читайте також:  Казино Vavada: Особливості та переваги грального закладу

Сигналізація, що вибрати, без зворотного зв’язку або з нею

Чи багатьом зрозуміло, що означає сигналізація зі зворотним зв’язком? Це сама сигналізація і плюс брелок. Брелок завжди знаходиться у власника мотоцикла, і якщо загрожує небезпека, від нього надходить звуковий сигнал. Замовити установку мотосигналізації можна на сайті: https://www.stopugon.com.ua/ustanovka-signalizatsij/zashhita-mototsikla-ot-ugona/

Існуючі троси, ланцюги і замки не дуже надійні і не завжди зможуть врятувати ваш засіб пересування від угону. Щоб отримати хоч невелику гарантію, краще подбати про такий засіб захисту, як мотосигналізація зі зворотним зв’язком. Вона завжди сповістить мотовласника про спробу викрадення.

Така сигналізація ділиться на два типи. Є моделі зі зворотним зв’язком або без нього.

Сигналізація без зворотнього зв’язку

Сигналізація без зворотнього зв’язку обладнана датчиками, які реагують на механічний вплив. Наприклад, по мотоциклу вдарили. Якщо мотоцикл намагаються нахилити, щоб зняти з підставки або розгойдати, датчик також спрацьовує. І коли один з датчиків активується, включається сирена.

Сигналізація зі зворотнім зв’язком

Але сигналізація зі зворотнім зв’язком в змозі забезпечити більш надійний захист. Між пультом, він встановлюється в самому брелоку, і безпосередньо сигналізацією робоча відстань залежить від моделі пристрою. Робочою відстанню називають ту відстань, коли пульт ловить сигнали з блоку, встановленого на мотоциклі.

Чим краще модель пристрою, тим більше опцій в ньому передбачено. Існує також сигналізація з двостороннім зв’язком. Додатковий захист в ньому передбачена в динамічному ключі. Зверніть увагу, щоб модель сигналізації була стійка до будь-яких атмосферних опадів.

Залишити відповідь