Детальна інформація про Honda XR150L

0

Серед найбільш продаваних мотоциклів подвійного призначення в сегменті – Honda XR 150L. Тепер, коли він доступний в Україні, це один з найкомфортніших мотоциклів подвійного призначення на ринку. Нашим наступним кроком буде вивчення особливостей і технічних характеристик Honda XR 150, перш ніж зануритися в повний огляд.

Детальна інформація про Honda XR150L

Це мотоцикл подвійного призначення, який можна використовувати для двох різних цілей: для їзди по бездоріжжю або по дорогах з твердим покриттям чи по бездоріжжю. Завдяки своїй маневреності, а також більшому досвіду їзди, Honda XR 150L є чудовим вибором для будь-якого любителя мотоциклів. Honda xr150l характеристики вас вразять.

Чи важливий зовнішній вигляд?

XR 150L продовжує характерний вигляд і агресивний дизайн свого старшого брата, XR 190L, коли справа доходить до зовнішнього вигляду. Широке кермо поєднується з круглими дзеркалами заднього виду. Спереду він має високе крило, яке захищає двигун від потрапляння бруду. На бічній панелі цього мотоцикла з’явилися нові наклейки з кодовою графікою.

Серед особливостей мотоцикла – галогенні фари в передній і задній частинах мотоцикла. Він також оснащений меншою висотою сидіння та коротшим пасажирським поруччям, а також має мускулисту вихлопну трубу, встановлену високо на задній частині мотоцикла. Загалом доступні три різні варіанти забарвлення: білий, червоний та чорний.

Механіка та двигуни

У Honda XR 150L ви знайдете одноциліндровий двигун об’ємом 150 см3 з повітряним охолодженням, який забезпечує максимальну потужність 14 кінських сил при 7750 об/хв і максимальний крутний момент 15 Нм при 6000 об/хв, а також пропонує менше вібрацій, що надає вам більшої впевненості при їзді в гору.

За словами компанії, цей мотоцикл оснащений двигуном, що відповідає стандарту BS4, з карбюраторною паливною системою, а також п’ятиступінчастою коробкою передач. Повідомляється, що максимальна швидкість цього мотоцикла становить 110 кілометрів на годину. Заявлено, що пробіг цього мотоцикла становитиме близько 35 кілометрів на годину.

Читайте також:  Что такое кварц-винил? Не спешите укладывать пол ламинатом

Розміри та габарити

Розміри XR 150L складають 2100 мм в довжину, 820 мм в ширину і 1126 мм у висоту. Споряджена вага цього мотоцикла становить 129 кг, що набагато легше, ніж у інших мотоциклів цієї категорії. Висота сидіння становить 825 мм, а дорожній просвіт – 245 мм на цьому мотоциклі подвійного призначення. З 12-літровим паливним баком і колісною базою 1360 мм, це один з найкомпактніших мотоциклів у своєму класі.

Апаратна складова

З точки зору обладнання, Honda XR 150L оснащений телескопічною вилкою з ходом 180 мм спереду, а ззаду – маятниковим механізмом з ходом 150 мм. Що стосується гальмівної системи, то спереду встановлені дискові гальма діаметром 240 мм, а ззаду – механічне барабанне гальмо.

На переднє колесо мотоцикла встановлені 19-дюймові безкамерні шини зі співвідношенням сторін 90/90, а на заднє колесо – 17-дюймові безкамерні шини зі співвідношенням сторін 110/90.

Залишити відповідь