У центрі столиці відомий забудовник зводить елітний ЖК замість гуртожитку для курсантів

0

Житло для курсантів чи апартаменти для столичної еліти? У самісінькому центрі Києва компанія-забудовник «Інтергал-Буд» зводить новий житловий комплекс «CITY HUB». Та чи готові дороги й комунікації до появи нових мешканців? І для кого взагалі будують ці апартаменти? Дивіться у новому випуску програми «Шоб я так жив» від Анни Закутської.

Житловий комплекс бізнес-класу під назвою «CITY HUB» розташований за 15 хвилин від станцій метро Вокзальна та Університет – на вулиці Кудряшова, 8-10.

Усього тут планують звести два будинки: один матиме 19 поверхів, інший – 20. Перший  планують ввести в експлуатацію влітку 2021 року, однокімнатна квартира площею 48 квадратів коштує 74 тисячі доларів.

Мінімальна вартість квартири – 74 тисячі доларів Фото:

Як запевняє забудовник, відома компанія «Інтергал-Буд», усі будинки виконані за монолітно-каркасною технологією та винятково з екологічних матеріалів. А зручності території, на якій будується комплекс, можна лише позаздрити. Це історичний центр міста зі зручною транспортною розв’язкою, поруч є школи і дитячі садки.

Аби дізнатися про ціни, планування, переваги й умови купівлі квартири у «CITY HUB», знімальна група вирішила поспілкуватися із менеджером у відділі продажу, для цього авторка програми Анна Закутська надіслала запит, але відповіді досі так і не отримала. Тому у відділ продажу вирушив журналіст під прикриттям.

ЖК зводять в історичному центрі Києва Фото:

Уявімо, що з появою двох свічок одночасно тут з’являться щонайменше 500 авто. Чи витримає ця дорога? Запитуємо у відділі продажу.

Як стверджує менеджер, до будинків можна заїхати з вулиці Кудряшова, а можна – з перпендикулярної вулиці. Проте друга дорога – ще вужча.

За словами місцевих жителів, навіть свої машини вони іноді не мають змоги тут поставити, адже на подвір’ї паркуються також мешканці сусідніх будинків. А коли добудують ще два будинки, рух автівок буде просто унеможливлений. Тож виходить, що обидві дороги просто не розраховані на таку кількість додаткових авто.

Читайте також:  У "Слузі народу" розповіли, над чим парламент буде працювати у травні | -

Однак це й не дивно, адже цільове призначення земельних ділянок, на яких зводять ЖК — для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та обслуговування, експлуатації навчальних корпусів та гуртожитку. Це означає, що насправді тут заборонено будувати житловий комплекс, оскільки комунікації та дороги не готові до додаткового населення.

 

Залишити відповідь