У столиці забудовник-ноунейм продавав житло від імені відомої будкомпанії

0

Від 24 тисяч гривень за квадрат: саме за такі гроші можна стати власником житла у столичному ЖК «Відрадний». Та чи буде життя у цій новобудові комфортним і радісним? І чому інвесторам роками доводиться чекати на обіцяні метри? Дивіться у новому випуску програми «Шоб я так жив».

Свою назву цей ЖК отримав завдяки проспекту, на якому розташований, — Відрадний. Поруч — Національний авіаційний університет, саме цей заклад — замовник будівництва та власник земельної ділянки. Загалом тут розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка, до центра міста — близько восьми кілометрів.

Всього у комплексі чотири секції. Дві вже ввели в експлуатацію. У всіх хмарочосах 24 або 25 поверхів. Ціна за квадратний метр стартує від 24 тисяч гривень.

За традицією, авторка й ведуча проєкту «Шоб я так жив» Анна Закутська вирішила звернутися до відділу продажу житлового комплексу, аби дізнатися про планування, ціни та умови, але виявилося, що сайту житлового комплексу не існує, є лише номер телефону, який можна знайти в інтернеті.

Як вдалося побачити знімальній групі та будівельному експерту безпосередньо на місці, у комплексі немає проїздів для транспорту, не вистачає й паркомісць. Відсутні й дитячі майданчики, що є нетиповим для новобудов.

Здачу перших секцій затримали на 2 роки Фото:

Понад те, здачу в експлуатацію перших двох секцій затримали на майже два роки і здали їх лише рік тому.

Отже, зводить усе це маловідома компанія «Траєкторія». Проте договір інвестори укладають з ТОВ «ФК Толока» — вона виступає управителем фонду фінансування будівництва.

Простими словами, «Траєкторія» будує, а «Толока» розпоряджається грошима інвесторів. І це — один із найнебезпечніших способів отримати квартиру, запевняють експерти.

Утім, ДАБІ дійсно надала дозвіл на будівництво, дозвіл на початок виконання будівельних робіт, він виданий ще 25 травня 2015 року. Будівництво здійснювалося на земельній ділянці, яка належить НАУ. А кадастровий номер і цільове призначення відповідають житловій забудові.

Читайте також:  Російські пранкери під виглядом соратників Навального провели відеоконференцію з українськими нардепами 

Зауважимо, що фірма «Траєкторія» з’явилася на будівництві досить несподівано. І навіть у паспорті об’єкту забудовником значився «Житлоінвестбуд». Власне, на репутацію і досвід цієї компанії й клюнули перші інвестори ЖК. Проте у самому «Житлоінвестбуді» стверджують: до забудови й продажу житла жодного відношення не мають, здійснювали там лише технічний нагляд.

 

Залишити відповідь