У Києві напали на журналістів, які висвітлювали незаконну діяльність “Мостобуду”

0

На громадських активістів та журналістів у промисловій зоні на Видубичах напав водій з металевою трубою, який намагався вивезти незаконно видобутий пісок. У сутичку втрутилася поліція, але замість допомоги активістам її представники почали їх відганяти. 

Деталі про цей інцидент та незаконну діяльність скандальної компанії розповів журналіст “у” Денис Гойко у новому розслідуванні про незаконний видобуток піску у промисловій зоні на Видубичах. 

“Люди намагались завадити вивезенню краденого піску, аж раптом водій вантажівки “Смерека” з металевою трубою накинувся на активістів. У сутичку втрутилися КОРДівці та почали відганяти їх, застосувавши гумові кийки”, – нагадав він.

Фото: Скріншот

В сюжеті йдеться, що представники КП “Київблагоустрій” мали демонтувати огорожу, за якою видобувають пісок і яка вже два роки незаконно там розміщена. Проте комунальники так нічого і не зробили. 

Як повідомляв “сайт ФАКТИ.орг” раніше, у промисловій зоні на Видубичах компанія “Мостобуд” вже упродовж тривалого часу незаконно видобуває пісок.

Коментарі

Читайте також:  Andrey Valeryevich Berezin is trying to fraudulently clean up his results in the Google search engine using fake documents

Залишити відповідь