У Кончі-Заспі вже почали виселяти колишніх посадовців та урядовців

0
У Кончі-Заспі вже почали виселяти колишніх посадовців та урядовців
Конча-Заспа
Фото з відкритих джерел

У Кончі-Заспі та Пущі-Водиці планують провести аудити земель

З державної дачі в Кончі-Заспі виселяють ексгенпрокурора Святослава Піскуна. Про це він повідомив в етері програми “Свобода слова Славіка Шустера”.

Каже, що з ним розірвали договір оренди в односторонньому порядку. З таким рішенням згодний і пообіцяв з’їхати з резиденції. Хоч, за його словами, за оренду платив. Договір отримав на 49 років. Список тоді затвердив уряд. Запропонували покинути дачу і колишньому віце-прем’єру Геннадію Зубку. Той заявив, що з 2016 року має право там жити, бо платить чималі гроші за оренду. Задля підтвердження навіть опублікував платіжні доручення за кілька років на своїй сторінці у Facebook. Зубко і Піскун – не єдині, кого хочуть виселити з державної резиденції. На засіданні РНБО, яке відбулося напередодні, Володимир Зеленський доручив провести аудит земель у Кончі-Заспі та Пущі-Водиці. Каже, ними користуються “низка незрозумілих осіб”.

Нагадаємо, у “Європейській Солідарності” заявили, що рішення провести аудит підтримують, але вимагає від президента Володимира Зеленського негайно виселитися з державної резиденції на 4 тис. кв. м і жити як герой свого серіалу Василь Голобородько – а дачу в Конча-Заспі, як колись і обіцяв, передати дітям (не своїм).

Так, вчора, 14 травня, під час засідання РНБО заявили, що розбиратимуться, хто проживає в державних дачах у Конча-Заспі і Пущі Водиці.

 

Залишити відповідь