Викрадення Чауса: Ар’єв звернувся до НАБУ через “цей низькопробний шпигунський водевіль”

0
Викрадення Чауса: Арєв звернувся до НАБУ через цей низькопробний шпигунський водевіль
tsn.ua

На Банковій “пишуть сценарії, які можуть коштувати державі репутації”, наголошує депутат

До викрадення з Молдови судді-хабарника Чауса причетні співробітники ГУР Міноборони, і зараз суддю готують до якихось заяв – про це у Facebook написав народний депутат від “Європейської соліданості” Володимир Ар’єв. Він також пояснив, чому тепер будь-яка заява Чауса буде розцінюватися як наслідок тиску і примусу.

“Історія з викраденням судді Чауса з Молдови загрожує грандіозним міднародним скандалом. Все більше підтверджень, що суддю-хабарника (якого після 22 квітня Молдова з високою вирогідністю видала би Україні) викрали і вивезли в Україну працівники Головного управління розвідки Міноборони, і зараз чекають, поки з нього зійдуть сліди насильства, та готують до якихось заяв.

Але щоб тепер не заявив Чаус, це буде наслідком тиску і прямого примусу. Мало того, справа проти Чауса тепер під загрозою зриву через викрадення, яке розбило всю правову процедуру. Тому цей аргумент може стати пряником для хабарника”, – налогосив політик.

“Та який стосунок до судді-корупціонера має військова розвідка? Хто розробив “операцію”, яку миттєво розкрили молдовські поліцейські і журналісти? Хто фінансував це? Хто віддавав наказ розвідникам, яких уже здали і засвітили? З усім цим низькопробним шпигунським водевілем мають розібратися правоохоронні органи. Серіали закінчилися, ситуація в Україні, і особливо на східних кордонах, далека від кіношної, а на Банковій пишуть сценарії, які можуть коштувати державі репутації, особливо в такий час.

Тому направив у НАБУ і генпрокуратуру відповідні заяви про злочини посадових осіб. Побачимо, чи матимуть сміливість розібратись.

Як повідомляв раніше 5.ua, журналіст Юрій Бутусов розповів, хто й навіщо викрав суддю Чауса з Молдови і вивіз в Україну.

Читайте також:  Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи" треба доопрацювати - Ігор Молоток

 

Залишити відповідь