Облік прибутку та витрат онлайн: переваги

0

Керівнику підприємства важливо бути в курсі фінансових справ, щоб не працювати на збитки. Тому всі операції з виторгу та витрат коштів повинні фіксуватися та контролюватись. Це легко робити за допомогою спеціалізованих програм для ведення бухгалтерії онлайн.

Раніше всі облікові операції вели вручну на папері або в Excel, це забирало чимало часу та сил. З появою хмарних сервісів багато компаній стали відмовлятися від паперової тяганини на користь можливості зберігати всі документи в одному місці в електронному вигляді.

Навіщо контролювати прибуток та збитки

Фінансовий стан підприємства – інформація, яка має бути доступна його керівнику в будь-який час доби. Якщо він не зможе відстежувати її, йому не вдасться оперативно відреагувати на велику заборгованість, випадки розкрадання, касовий розрив. Облік доходів та витрат легко вести онлайн, скориставшись спеціальною програмою на основі хмарних технологій.

Якщо підприємець не вміє рахувати прибуток, вчасно помічати зміни та запобігати великим втратам коштів, бізнес не буде успішним. Такі компанії незабаром починають працювати на збиток, а згодом навіть стають банкрутами. Фінансовий облік передбачає постійний збір даних про результати діяльності, а саме надходження грошей від продажу та інших доходів (наприклад, інвестицій, відсотків, компенсацій).

У процесі важливо розраховувати також втрати коштів, особливо нераціональні (наприклад, купівлю неприбуткового товару). Якщо керівник зафіксує такий випадок, він не повторить його в майбутньому та збереже бюджет. Фінансова звітність допомагає приймати правильні управлінські рішення та розподіляти витрати так, щоб вони не були невиправданими. Це запорука грамотного ведення бізнесу та однозначного успіху у своїй галузі.

Що являє собою бухгалтерія онлайн

Так називається спеціалізоване програмне забезпечення, створене для здійснення не тільки фінансових чи податкових, а й багатьох інших операцій. З його допомогою керівники та менеджери отримують можливість відстежувати та контролювати всі процеси, постійно бути в курсі поточного стану справ. Інформація регулярно оновлюється та завжди доступна в електронному вигляді.

Читайте також:  Розробка комерційних сайтів для ефективного розвитку бізнесу

Хмарна система передбачає, що дані зберігаються не на фізичних носіях, а на віддаленому сервері. Тому немає потреби купувати обладнання та наймати персонал для роботи з програмою. Невеликим компаніям не доведеться виділяти частину бюджету на зарплату бухгалтеру чи програмістам. Дані доступні в будь-який момент онлайн, відкрити їх вдасться з будь-якого гаджета.

За допомогою онлайн-платформи можна:

  • контролювати дохід та витрату для кожної окремої каси. Це особливо зручно на торгових підприємствах, які відкрили декілька магазинів у різних місцях. Обмежень за кількістю кас, що додаються, немає;
  • розподіляти потоки фінансів так, як зручно. Це необхідно, щоб простіше відстежувати транзакції та точно бачити кожне джерело приходу чи витрати грошей;
  • розраховуватися з контрагентами за продукцію чи послуги онлайн. У програмі є інформація про вже укладені угоди, також видно, скільки всього коштів було витрачено на різні цілі, відображаються поточні заборгованості;
  • оформляти продажі товарів та послуг. Ведеться звіт будь-яких транзакцій – за готівку або з банківської картки через термінал, у кредит, на виплат. У разі потреби досить просто оформити повернення клієнту;
  • виставляти рахунки на оплату. У додатку видно стан кожного з них на момент перегляду.

Облік доходів та витрат онлайн передбачає можливість повністю контролювати рух грошей на рахунках підприємства. У програмі всього за пару кліків вийде відобразити звіти за конкретний період, побачити суми прибутку, виплат, коментарі до транзакцій та багато іншого.

Використовувати програму для контролю онлайн

USAP ONLINE створено спеціально для торгових підприємств та сфери послуг. Це хмарний сервіс, завдяки якому контроль фінансових та інших операцій стане зручнішим та простішим. Дані доступні цілодобово, відкриваються з будь-якого гаджета та в будь-якій точці світу. Отже, керівник завжди буде в курсі поточних справ, навіть коли знаходиться в іншій країні.

Читайте також:  Строительно-производственная компания "Федорченко" отметила 30-летний юбилей

USAP ONLINE легко інтегрується з іншими бухгалтерськими програмами, якими користуються в компанії. Цей сервіс значно прискорює та спрощує ведення обліку методом автоматизації більшості операцій. Його функціонал розроблений спеціально для ефективної діяльності всього підприємства та кожної окремої філії. Коли керівник постійно відстежує фінансові потоки, простіше розподіляти та планувати їх так, щоб уникнути зайвих збитків.

 

Залишити відповідь