Україні треба переходити під зовнішнє управління США?

0

Який абсолютно обгрунтований висновок можна зробити з майже 30-річної української дійсності?

А отже, нарешті, сказати правду.

Всі ці роки Україна знаходилася під реальним, а не надуманим зовнішнім управлінням Московії в особі її агентів КДБ. І продовжує знаходитися.

Всі ці роки московити та їхні агенти в Україні через належні їм ЗМІ зомбували, як кажуть “мудрий український нарід”. І цей народ постійно обирав керувати собою то бандитів з великої дороги, то Арлекінів. Буде він це робити і надалі.

Тому Україні треба переходити, раз такі у нас справи, під зовнішнє управління США, які б поставили керувати нами нарешті притомну людину, раз ми таку самі не здатні висунути.

Все дуже просто. Нехай він швидко проведе реформи. Що треба робити і останньому їжаку має бути зрозумілим.

А економічна теорія вказує на те, що країна, яка володіє ресурсами для розвитку при проведенні належних реформ кардинально зміниться на краще за 1,5 – 2 роки.

Амінь.

До теми:

У світі існують дві території, де впродовж останніх століть вариться геостратегічний “борщ” для цілого світу: Близький Схід і Україна.

При цьому значення останньої постійно зростає. Україна зупинила монгольську навалу в Європу, століттями була щитом між християнським і ісламським світами. Саме тут вирішувалася доля Першої і Другої світових воєн. Нині Україна є запорукою руйнування “Імперії зла, лукавства і брехні”, тобто Московії.

Нинішні європейські політики, хіба що за винятком Польщі і Країн Балтії дуже слабко розбираються в політичній географії і геостратегії. Натомість, схоже, що в Адміністрації пана Байдена є люди, яких я б назвав “колективним Бжезинським”. США абсолютно правильно йдуть з Афганістану. Нехай туди заходить Московія і ще більше прискорює власний розпад, як це було з “Країною дурнів”.

Читайте також:  В Україні зафіксували понад 8,7 тисяч нових випадків COVID-19

Афганістан не Чехія, Болгарія чи Україна, де можна безкарно влаштовувати терористичні акти. Я вже не раз писав, що США треба відкинути непотрібні сентименти і ставити в Україні свого правителя і з його допомогою швидко провести реформи “під пресом”, як вони це зробили в післявоєнній Німеччині, Японії чи Південній Кореї.

Тоді Україна, з її величезними ресурсами, за декілька років перетвориться на найпотужнішу державу Європи і найвірнішого і найвідданішого союзника США в Європі, якого Америка чим далі, тим більше буде потребувати.

Petro Maslyak

Залишити відповідь