Україна, Молдова та Грузія підписали спільний меморандум: подробиці візиту голів МЗС у Київ

0
Україна, Молдова та Грузія підписали спільний меморандум: подробиці візиту голів МЗС у Київ
Міністри МЗС
5 канал

Під час візиту міністри вшанували полеглих унаслідок російської агресії українських героїв біля стіни пам’яті на Михайлівській площі

Спільний меморандум щодо бажання членства в Євросоюзі та подальшого розвитку Східного партнерства підписали Україна, Молдова та Грузія. Міністри закордонних справ двох країн приїхали до Києва з робочим візитом. Їх запросив голова українського МЗС Дмитро Кулеба.

 

Підписаний документ має сприяти співпраці у виконанні домашніх завдань задля членства в ЄС. Окрім європейської інтеграції, розвиватимуть і безпековий напрям, зауважують дипломати.

Під час візиту міністри вшанували полеглих унаслідок російської агресії українських героїв біля стіни пам’яті на Михайлівській площі.

“Основна мета – аби підписати тристоронній меморандум, який підсилить бажання щодо долучення до Євросоюзу. Маємо спільну мету – членство в ЄС. На базу цього меморандуму наші країни працюватимуть, визнаємо можливість використання інструментів, аби досягти максимальної інтеграції в європейський ринок”, – зазначив міністр закордонних справ Молдови Ауреліу Чокой.

“Наші країни мають багато спільного. Багато спільних напрацювань. Сьогоднішній меморандум – логічне продовження наших спільних зусиль. Ми повинні разом працювати, щоб виконати наші домашні завдання, щоб ми не просто просили, аби нас прийняв, а щоб нас запросили для членства”, – наголосив Давид Залкаліані, міністр закордонних справ Грузії.

Нагадуємо, Білорусь робить платним виїзд в Україну, Польщу і Литву для своїх громадян. Перетин кордону стане платним з 1 червня. 

Залишити відповідь