Вас турбує погане самопочуття — «Urologist Valetskyi» познайомить Вас з симптомами, при яких слід звернутися до андролога

На жаль, незважаючи на просунуті технології, завдяки яким з’явився доступ до величезної кількості інформації, багато людей досі не знають, які ж існують лікарі та в чому їх різниця. І це стосується безпосередньо уролога, оскільки більшість все ще вважає, що це єдиний лікар у житті чоловіків, який займається їхнім здоров’ям. Але це не так.

Сьогодні є різні фахівці, які, залежно від характеру проблеми, надають необхідну допомогу. При цьому, зрозуміло, часто багато напрямів включає якраз урологія, яка ділиться на кілька галузей.

Однак слід знати, що є кілька чоловічих лікарів, які займаються проблемами, пов’язаними з репродуктивною та статевою системами. Це уролог, андролог та венеролог. І якщо уролог лікує сечовивідну систему, а венеролог статеві інфекції, то захворювання сексуального характеру усуває саме андролог.

Андрологія — це спеціалізація, спрямована на діагностику, лікування та профілактику захворювань, пов’язаних із чоловічою статевою системою. Тому одними з головних проблем, з якими звертаються до андролога, є безпліддя, простатит, фімоз, сексуальні дисфункції тощо.

лікар андролог у Львові — urology.lviv.ua

А якщо Ви не знаєте, чи варто Вам відвідати такого фахівця, час дізнатися про симптоми, які сигналізують про наявність захворювання.

4 головні симптоми, на які слід звернути увагу

  1. Якщо Ви відчуваєте гострий біль у статевих органах. Він може бути як у паху, так і безпосередньо в головному статевому органі або внизу живота. При цьому, тригером може бути проста ходьба або заняття спортом, біг, сечовипускання, спорожнення кишечника і т.п. Причиною може бути як інфекція, так і запалення.

  2. Ниючий біль, на відміну від попереднього гострого симптому, може мати характер при хронічному захворюванні. Найчастіше такий турбує пацієнта практично постійно, та якщо з супутніх симптомів виділяють часті позиви в туалет, кров’янисті чи інші виділення тощо.

  3. Зниження лібідо — досить поширена ситуація. Деякі її плутають із віковою зміною або ситуаціями в особистому житті, але насправді такий симптом може говорити про наявність захворювання.

  4. Те саме стосується будь-яких змін сексуального характеру у вигляді погіршення ерекції, зменшення тривалості статевого акту, неприємні відчуття під час такого.

Читайте також:  Инновационный метод лечения зубов InnoDent Repair

А якщо Вас цікавить кваліфікований лікар андролог у Львові, найкращим вибором будет клініка «Urologist Valetskyi», яка вважається однією з найкращих. Ви отримаєте індивідуальний підхід, гарні умови стаціонару, можливість проведення операції одразу у день поступлення, прийнятні ціни, великий вибір послуг та в цілому гарний сервіс. Звернувшись до цього лікаря, Ваше здоров’я буде у надійних руках.

Leave a Reply